Skocz do zawartości
Gość

BENTLEY

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Witam, nazywam się Włodek, jestem z Ukrainy, ale mieszkam w Polsce od piątego roku życia, mam 16 lat, teraz idę do liceum na profil mat-fiz, w CSa grywam rekreacyjnie, choć bardzo długo, bo aż 10 lat z przerwami. Interesuje się koszykówką, ostatnio też motoryzacją no i próbuję kręcić biznes w necie i zarabiać jakieś pieniądze, co powoli zaczyna wychodzić. Staram się pisać poprawnie po polsku, żeby nie kaleczyć tego języka, ale nie zawsze dobrze wychodzi. Myślę, że mnie przyjmiecie i zaakceptujecie na tej serwerowni, choć zostałem na sam wstęp niemiło "przywitany", bo aż 3x robione screeny w tym samym dniu i fantazjowanie opiekuna serwera DD2 i podlizujących mu się adminów, którzy nie mają własnego zdania. Jutro wylatuję na wakacje do Grecji i wrócę za 2 tygodnie, mam nadzieję, że się wszystko ustabilizuje i mnie zaakceptujecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Cześć najciekawszej opinii nie zrobiłeś. Wnioskuję czytając to co napisałeś ale witam witam. ;>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

 

Cześć najciekawszej opinii nie zrobiłeś. Wnioskuję czytając to co napisałeś ale witam witam. ;>

 

 

 

 

Mógłbyś to szerzej wytłumaczyć, bo nie rozumiem zbytnio.

 

 

 

Słodziak, tak grałem od 6 roku życia, a nawet nie wiem czy wcześniej, pamiętam, że steam jak miałem 8 lat albo 7, 9 lat już pierwsze adminy, w 11 parę Multi adminów, w 12 H@ kilka razy miałem, a potem skończyłem bawić się w serwery i 4 lata mixów i cw z klanami, a teraz chyba znowu zacznę się bawić w adminów. Oczywiście to wszystko z przerwami, krótszymi ( do miesiąca ) no i z dłuższymi ( po pół roku ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Siema.

 

Zadziwiające jest to, że grałeś już w wieku 8 lat.

 

To, że tak powiem - Za*ebistym musiałeś być H@ skoro miałeś 12 lat :D Aż mi się płakać chcę ze śmiechu, daruj sobie takie bajery, bo nie lubię osób, które próbują z siebie zrobić jakiś nie wiem PROsów. Skoro jesteś taki dobry, to weź zlinkuj mi profil esl :D Bo raczej tacy dobrzi ludzie grają ligi i wgl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

hatinov, to, że ty jesteś przeciętny jak reszta świata, to nie znaczy, że każdy, co mam Ci udowadniać, jesteś przeciętnym gościem, grałem już w 6 lat, a nie 8, a jak miałem 12 to na forach pisałem, że mam 18 i każdy mi wierzył, problem pojawiał się, gdy zapraszali na jakiegoś tsa, wtedy robiłem wymówki, że nie działa mikrofon itd. W 12 lat na pewno byłym lepszym H@ niż ty byś był teraz i zacznij używać przecinków i kropek, teraz spójrz na swoją pisownie, napisałeś ledwo parę zdań i masz pełno błędów, nie ma takiego słowa jak 'dobrzi', jak już to 'dobrzy'. Przed 'skoro' powinien być przecinek, brakuje kropek w wielu miejscach, nie można zaczynać zdania od 'bo', bo jest to spójnik, który służy do łączenia zdań, a nie tworzenie odrębnego zdania. Skrót, którego używasz - 'wgl' nie istnieje =). Nie odnotowuje go żaden słownik, a to z czystej przyczyny, że wyraz "w ogóle" pisze się rozdzielnie, a skrót tej pisowni nie uwzględnia. Więc następnym razem jak będziesz dyskutować, to zrób to porządnie, a tutaj proszę twoje zdanie, żebyś mógł to przeanalizować. Wiem, że to nie jest lekcja języka polskiego, ale następnym razem jak będziesz zgrywał cwaniaka, to rób to bez ośmieszania się.

 

A jeszcze bym zapomniał, chciałeś chyba napisać 'jakichś', bo słowo 'jakiś' tutaj nie pasuje. Pozdrawiam.

 

 

 

 

 

To, że tak powiem - Za*ebistym musiałeś być H@ skoro miałeś 12 lat :D Aż mi się płakać chcę ze śmiechu, daruj sobie takie bajery, bo nie lubię osób, które próbują z siebie zrobić jakiś nie wiem PROsów. Skoro jesteś taki dobry, to weź zlinkuj mi profil esl Duży uśmiech Bo raczej tacy dobrzi ludzie grają ligi i wgl Duży uśmiech

 

 

 

@EDIT, jak coś napiszesz i nie odpiszę, to poczekaj na moją odpowiedź, za 2 tygodnie wrócę i Ci odpowiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

To nie jest temat, by się z kimkolwiek kłócić, jesteś bardzo eee.. Szarmancki, że starasz mi się wytyczyć błędy :D Ogarnij stary się, bo takim narcyzem naprawdę nic nie zdziałasz, że w czymś jesteś lepszy i coś tam i coś tam. Wiesz, piszę w miarę normalnie, nie popełniam błędów ortograficznych, i piszę jak powinienem pisać, więc o co Ty się mordeczko czepiasz :)? Cieszę się, że masz bardzo bogaty słownik języka polskiego, ale teraz naucz się wartości życiowych, bo widzę, że Ci ich nadal brakuje. Tamto pisałem na szybko, bo musiałem wyjść, więc nie spinaj tak, bo Ci żyłka na czole pęknie :) To skoro robiłeś ludzi w konia, to wiedz, że już masz u mnie minus. Lubię ludzi prawych, i osoby szczere, a sam teraz stwierdziłeś, że nią nie jesteś, więc nie wiem wariaciku czego tutaj szukasz. Idź sobie robić w chu*a gdzie indziej, bo naprawdę poniżasz się tym co piszesz. A co do tych twoich skrótów, i tamtych bajerów-szmerów to też powinieneś sobie darować wytyczać błędy, gdyż nie przejawia Cię to w najlepszym świetle :P Jak chcę to potrafię, używam też swojego slangu językowego, i każdy to raczej rozumie prawda? To nie jest jakaś rozprawka, ani żaden test, chociaż owszem - poprawna pisownia jest mile widziana i w ogóle, ale jakby się skrótów nie używało, to raczej nie istniało by takie pojęcie jak "skróty". Tyle ode mnie.

 

 

 

@ Wybaczcie za offtopic :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Cześć :] witamy cie na Multi-Head.pl znajdziesz tu serwer,przyjaciół i wrogów ale tego ostatniego to życzę ci jak naj mniej :]

 

 

 

Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Witaj Witaj :E

 

Szczerbol Cie wita :E

 

Miłej i przyjemnej gry Ci życzę na tej zajebistej serwerowni :E

 

A i oczywiście pamiętaj o graniu uczciwie :E

 

 

 

Pozdrawiam T1M3 :E

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...