Skocz do zawartości
Gość

ODWOLANIE !!! ._Aren_.

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Twój nick podczas gry: ._Aren_.

 

Godzina, data zdarzenia:13:50, 22.07

 

Mapa: Assault

 

STEAM_ID / IP: 178.212.25.210

 

Uzasadnienie: Ja nie mam pojęcia jak wy tych adminow wybieracie, przed chwila dostalem bana za sg w nie dozwolonym miejscu (co jest nie prawda, mialem 2x tylko sg i stawialem je przed budynkiem a nie wewnatrz bylo HLTV swiadkiem) ale wracajac do watku, dostalem bana za to ze KTOS z graczy powiedzial ze to ja, nagle w next rundzie widze ban (w mojej glowie bylo jedno "Co jest kurwa!!! Jak oni tych adminow wybieraja. Moze odrazu lepiej niech usuną adminow tylko gracze niech nawzajem sie banują." No proponuje pomyslec nad tym... pozdro.

 

 

 

 

 

Rozumiem ze jako tt nie moglem w budynku postawic bo nie wolno, a nie mam pojecia kiedy zdecydowaliscie ze sg nie mozna postawic przy wejsciu, moze odrazu tt na assault nigdzie nie beda mogli ich stawiac (brzmi rozsadnie, watpie). Jakbym nie mial zdania ze na gry ktore moge miec za darmo nie wydaje ani grosza to moze bym zlozyl podanie a tak steama nie mam. Ale gram nie od dzis i nie tylko na tym serwerze wiec pojecie jako takie mam jak admin powinien spelniac swoja powinnosc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

CO DO Co do HLTV to weszlo dopiero pare minut po twoim banie wbilo na serwa. A twoje sentry bylo polozone w zlym miejscu swiadkami sa triker i scream

 

 

 

A co do adminow mysisze ze ty byl bys taki swietnym adminem?? Zapraszam do zlozenia podania i wykarzesz sie swoimi umiejetnosciami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...