Skocz do zawartości
Hayba

Sprawa

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry: 7daYs^

 

Godzina, data zdarzenia: 12;18  14 stycznia 2016

 

Mapa: de_eldorado 

 

STEAM_ID / IP: ...

 

Uzasadnienie: Tu nie chodzi o to żeby mnie odbanować bo poczekam te 30 min , lecz dostałem Bana  (klasa Reaper ) źle ustawione Sg , Byłem w ct od respa prosto w koncie ustawiłem SG ja słyszałem że Reaper wszędzie może , lecz admini tego nie tolerują proszę wyjaśnic mi to czy ja moge gdzie chce czy nie :) 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na respie (niemożliwe, dalej się tylko da z tego co pamiętam, na respie nie powinno się dać) od strony Ct ? Jeżeli postawiłeś go tam jak myślę, to uniemożliwiłeś przejście terrorystom  na Bombsite.

 

 

 

Jeżeli następnym razem będziesz miał wątpliwości, napisz skargę, tylko musisz mieć dowody, wtedy wypowie się admin i będziesz wiedział wszystko :) .

 

 

 

 

 

Wyślij SS miejsca, gdzie stało to Sg, to Ci powiem, czy wolno czy nie :P

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


no właśnie nigdzie nie jest konkretnie napisane co i jak z sg reapera :/ 

 

 

 

54368720974039247694_thumb.jpg

 

 

 

tak stało twoje działko które sięga przez całą szerokość mapy więc uniemożliwia podłożenie paki. czekam na jasne przedstawienie w regulaminie jak jest z tym sg reapera.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Pierwsza sprawa to jakiś screen z SG 

 

Druga sprawa to że SG to SG klasa Reaper nie ma zdjętej blokady bo jej nigdy nie miała SG można stawiać na respie nie można stawiać w taki sposób aby nie pozwalało wykonywać celi mapy.

 

16. Zakaz stawiania sentry guna w miejscach które całkowicie uniemożliwiają rozbrojenie, przejście ,podłożenie paki bądź wyprowadzenie hostów. (Ban 30 min)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...