Skocz do zawartości
Gość

Propozycja

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Siemka tutaj gracz LipieC moją propozycją jest to ,aby administracja ugadała sie i przynjamniej w weekedny jacyś admini posiedzieli w nocy...

 

naprawde jest 20 graczy w tym 15 odpałow grac sie odechciewa momentami w ta gre...

 

Ostatnio ktoś w dzien biegal na wh i admina braklo...

 

jeżli macie az tak malo czasu (ja to rozumiem) ale jakiś pozradek na serwie musi byc.

 

Z gory dzieki !

 

Pozdrawiam Lipiec. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Ja zazwyczaj jestem po nocach z hatinowem . Chcesz to moge Tobie podac gg lub jakis inny kontakt i zawsze mozesz dac mi info to wejde .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

To kręć demka i wrzucaj na forum :) Admin jest wtedy kiedy może, a z tego co wiem to Evviva nigdy nie śpi i gra po nocach więc nie wydaje mi się żeby brakowało w nocy adminów. Jeśli chcesz to zapytaj go o kontakt na pw. Pisz też na SB jeśli będziesz widział czitera. Nie ma takiego czegoś jak ugadywanie się... Jeśli ktoś może i ma ochotę to gra. Nie da się siedzieć non stop na serwerze, a z tego co wiem na aktywność adminów nie można narzekać (bo pilnuje tego Evviva). Jak już napisałem jeśli już nikogo nie będzie to kręć demka i wrzucaj na forum. Myślę, że wyjaśniłem.

 

 

 

 

 

//close

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...