Skocz do zawartości
ELOELO

ub! z aktywnego

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas grania: ELO ELO 2,5,0

 

Godzina, data zdarzenia: przed chwilką

 

Mapa:cs_office

 

uzasadnienie To nie jest moja wina ze ss sprawdzaja po 5 min powiny byc obrazy wiec widac jaka jest administracaj na tym serwie i ze Ware3ka to kolega z pozdro to jemu nie daje banow za miny na schodach to jest zalosne ze po wrzuceniu ss odczekalem 2 min zobaczylem ze nikt nie odwiadzal faoru wiec myslaem ze spi wiec mam nie grac na serwie bo sprawdzic 3 ss zajmuje 5 min chce odwolanie aktywnego ktory sie nie nazlezy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Więc tak dostałem bana za miny.A ty elo elo była taka sprawa że wszedłeś na aktywnym gdyż grałeś na cs_office na samym początku a eviva sprawdził ci po 5min + gdy miałeś bana za aktywny znów wszedłeś na serwer więc wszedłeś na 2x aktywnym banie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

za cytuje "nie pier.... ci głupot" taka jest prawda wszedłem na serwer kiedy mapka zmieniła sie na cs office a cb na serwie nie było i piszesz ze miałes ss wchodze na forum i patrze ze nie masz sprawdzonych dlatego mowie wareka on na aktywnym wal mu bana a on okey nawet refreszowalem 3 razy strone dla sprawdzenia nikomu tutaj oczu nie zamydlisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Na wstępie kolego,pozdro dostał bana za miny na schodach,dzięki twoim ss`om,jeśli chodzi o ss`y wstawiłeś je na forum i wbiłeś się na serwa tak się nie robi kolego,cierpliwie musisz czekać na UB i po 5 bodajże minutach,evviva dał ci ub,po 4 minutach dokładnie ale ty przed ub wbiłeś się na serwer,tak się nie robi grałeś na Aktywnym . A administracja na tym serwerze jest taka,że po 4 minutach dostałeś ub,tylko tych 4 minut mnie mogłeś wytrzymać i wbiłeś się na serwer .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Prosze o wypowiedz @ admina i wywalenie Ware3ka z funkcji admina bo sie nie nadaje bo mam kolegow na serwie i nic im nie robi jak zamiam regulami dopiero po wrzuceniu ss na forum dostaje bana takie jest moje zdanie ze Ware3ka sie nie nadaje na admina bo nie ogarnia tej funkcji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

" pozdro jestes smieszny nie mam z zmienego ip bo mam takiego neta ze sie nie da wiec nie pierd.... mi tu glupot "

 

 

 

Dostales 3 bany za kazdym razem na inne IP . I niby zmiennego nie masz ? . Smieszne .

 

 

 

Wchodziles na aktywnym kilka razy , UB nie otrzymujesz . A Ware3ka doskonale spelnia swoje obowiazki .

 

 

 

// Zamykam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Daję UB. Sytuacja więcej się nie powtórzy tym bardziej, że gracz jest czysty. Gra na naszym serwerze już wieki i nigdy z nim problemów nie było.

 

 

 

//zamykam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...