Skocz do zawartości
isrin

Podanie by Nurek. (Dexu)

Rekomendowane odpowiedzi

1. Imie: Karol

 

2. Kontakt: GG 12298411 administracji mogę dać tel.

 

3. Lokalizacja: Radomsko

 

4. Czas jaki Poświęcasz dla CS-a: Chwilowo mało bo jestem na wakacjach

 

5. Czas Który poświęcasz dziennie na forum (około): Z forum to inna sytuacja , mam internet więc będę codziennie po 2/3h jak wrócę do polski to o wiele dłużej

 

6. Posty (min. 50 sensownych): Są

 

7. Co chciałbym zrobić na Forum (uzasadnienie): Pomagać administracji , utrzymywać porządek i dbać o kulturę.

 

8. Dział którym chciałbyś się zajmować na forum : FORUM

 

9. Posiadanie umiejętności współpracy z ludźmi: Bardzo dobrze współpracuje z ludźmi :)

 

10. Posiadanie cierpliwości i systematyczności: Posiadam

 

11. Coś o sobie: Mam 17 lat ( w listopadzie 18 ) , na tej sieci jestem od samego początku pod innymi nickami ostatni to Dexu , na forum konto założyłem po to żeby wstawić ss'y ale bardzo mi sie spodobało i chciałbym pomagać w dalszym rozwijaniu go.

 

12. Doświadczenie (Czy zajmowałeś już kiedyś takie stanowisko, Oraz jak radzisz sobie w obsłudze skryptu myBB): Byłem już kilkanaście razy Moderatorem ,bardzo dobrze radze sobie z silnikiem MyBB .

 

13. Obowiązkowe mikro: Mam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Spełniasz wymagania, więc nie mam zastrzeżeń, aby dać ci TAK. Dodatkowo jesteś w UBT, więc musisz być odpowiedzialna i doświadczona osobą :) powodzenia :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Też jestem na tak. Z tych samych powodów co Grabarz. Wymagania spełniasz... Powinieneś ogarnąć to stanowisko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Nic dodać, nic ująć.TAK.

 

 

 

//Proszę o uzasadnienie swojej opinii, regulamin. /Consecuente

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Mimo że jesteś ogarnięty i fajnie się z tobą gra i gada jestem na netutral nie wykazujesz się zbyt dużą aktywnością w UBT.

 

 

 

Edit: jednak zmieniłem zdanie i jestem na tak ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

No to co do Ciebie to tak. nie znośny na Ts , obraza graczy, wulgarnie się odzywa i trzyma z cyganami.

 

a teraz na poważne spoko koleś jak dla mnie na wielkie TAK i spełnia wymagania:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Hmm Karolu. Mysle, ze ta funkcja co narazie masz wystarczy i jezeli bedzie ona wykonywana bardzo dobrze i stwierdzisz ze czujesz sie na silach, aby sie podjac czegos wiecej to napisz jeszcze raz podanie. Na ta chwile zamykam.

 

/close

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...