Skocz do zawartości
vEq.!

Podanie

Rekomendowane odpowiedzi

1. Imie: Krzysztof

 

2. Kontakt: PW,Steam KrZyChuxD

 

3. Lokalizacja: Szaszorowice (wioska)

 

4. Czas jaki Poświęcasz dla CS-a: od 2 do 5 godzin

 

5. Czas Który poświęcasz dziennie na forum (około): około 4 godziny

 

6. Posty (min. 50 sensownych): Jest

 

7. Co chciałbym zrobić na Forum (uzasadnienie): Ogarnąć forum od spamu.Pisać poradniki na forum żeby ładnie się rozwijało.Utrzymywać kulturę na ShoutBox'ie.Zapraszać ludzi i reklamować serwerownie

 

8. Dział którym chciałbyś się zajmować na forum: Dział cały Forum,Counter Strike 1.6

 

9. Posiadanie umiejętności współpracy z ludźmi: Jest :)

 

10. Posiadanie cierpliwości i systematyczności: Jest :)

 

11. Coś o sobie: Jestem Krzyś,mam 16 lat.Interesuję się sportem oraz informatyką.Moje hobby to piłka nożna.Po wakacjach będę w 3 gimnazjum (rok siedziałem)

 

12. Doświadczenie (Czy zajmowałeś już kiedyś takie stanowisko, Oraz jak radzisz sobie w obsłudze skryptu myBB): Tak,miałem już takie stanowisko.W obsłudzde myBB radzę sobię bardzo dobrze.

 

13. Obowiązkowe mikro: Tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem u krzycha na WIELKIE TAK! Jest na tej sieci bardzo dlugo, w porzadku chlopak. Spokojnie sobie poradzi z moderatorem. Mysle, ze wiekszych powodow nie trzeba iz wszyscy znaja go bardzo dobrze ( oczywiscie mowie o tych co spedzili troszke czasu na tej sieci :P )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Również uważam że nie będzie z nim żadnych problemów , w UBT dobrze się spisuje więc napewno ogarnie funkcje moderatora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Krzysztofie jestem na wielkie TAK.Znam Cie bardzo dobrze z gry i ts jak i z zycia ;) jestes spoko gosciu ogarniasz.I u mnie masz duuze tak :) !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Od kiedy jestem na tej sieci widzę że Krzychu ogarnia. nie ma z nim problemów, udziela się. W UBT spisuje się bardzo dobrze. Na tAK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Jestem na tak.! :) Nigdy nie było z nim problemów, ogarnia UBT, więc napewno ogarnie funkcję moderatora :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...