Skocz do zawartości
Gość

Adminowie .

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

A więc tak gram teraz prawie cały dzien . Jeste no live :> . Rano w ogóle nie ma adminów do 12 to admin jakiś wejdzie da 2 bany i wyjdzie . Ja wiem , że admini mają też swoje życie , ale można by coś z tym zrobić ;\ . Sam by złożył podanie . Wiek w porządku , ale nie mam steama ;\ .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie każdy jest tak jak ty no life , tak mamy swoje życie prywatne nie każdy wstaje o 7 i od razu do kompa idzie . Jakby adminów nie było to by banów by nie było zobacz na amxbans. Jak ci coś nie pasi do zakup steama i złóż podanie zobaczymy jaki z ciebie admin będzie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

ah jak milo przeczytac taki post :) czlowieku bylem dzisiaj rano jak wstalem na serwerze, ogarnalem go troche (tak mysle) lecz moje zycie to nie tylko cs. najlepiej krytykowac kogos (wiadomo tak najlatwiej) lecz pomyslalbys chwilke, jak widzisz czitera/lamanie regulaminu wchodzisz na forum, jak nikogo na forum nie ma , po prawej stronie pokazuje kto jest dostepny na ts'3 a tam przewaznie zawsze jest jakis admin wiec zanim zaczniesz pisac takie posty pomysl co mozesz zrobic zeby zawolac adm na serwer. buziak :*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Kolego,Admini robią wszystko co mogą,lecz wiadomo jest też życie prywatne pozdrawiam,jeśli chcesz złożyć podanie o admina nic nie szkodzi na przeszkodzie,pozdrawiam Ware3ka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Jeden z wielu identycznych tematów. Chyba zacznę je nagradzać ostrzeżeniami.

 

 

 

// zamykam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...