Skocz do zawartości
Gość

bf2 demo

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Nick cheatera : Adik

 

Godzina, data zdarzenia: dzisiaj 17 : 10

 

Mapa: de_inferno

 

Link do demka: http://speedy.sh/vW28y/adi.rar

 

STEAM_ID/IP cheatera : 93.89.192.21

 

Uzasadnienie : dokladnie widac jak skanuje nie wiedzac ze tam ktos w ostatnich sekundach !! [/size]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Dla mnie gracz jest czysty ;) Jedna podejrzana akcja na samym końcu demka, ale to o niczym nie przesądza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

wezcie go ogarnijcie bo grac sie nie da do tego i nie wypelnia obowiazkow admina !! zamiast pingi ogarnac to on musi odznake wbic.... niech ktos z nim zrobi porzadek

 


 

wezcie go ogarnijcie bo grac sie nie da do tego i nie wypelnia obowiazkow admina !! zamiast pingi ogarnac to on musi odznake wbic.... niech ktos z nim zrobi porzadek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

 

Tak admin Adik olewa swoją funkcję , czasami wejdzie jak mu się napiszę . Haczus zbierz więcej dowodów wtedy będzie można mu coś udowodnić .

 

 

 

 

 

 

Co do czitów możecie oskarżać ile chcecie, mam to gdzieś, ale jeśli chodzi o wypełnianie obowiązków admina, nie ma sobie nic do zarzucenia. Reaguje na każde zawołanie na u@, jeśli macie zamiar wysuwać tak bezsensowne oskarżenia, wpierw zbierzcie dowody albo podajcie godzine to h@ sprawdzi logi z serwera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Śmieszne są takie skargi. Admin was zabije i zaraz szukacie dziury w całym. Będziecie mieli dowody na olewanie funkcji wtedy piszcie skargi. Wczoraj nawet mnie o aima podejrzewaliście, co więcej zostałem nawet obrażony.

 

 

 

// Zamykam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...