Skocz do zawartości
LOVASSS

Sloty

Rekomendowane odpowiedzi

Mam taką propozycję , aby na ffa powiększono liczbę slotów do 26(jeżeli tak sięda bo jak nie to niech zostanie 21) i , żeby już tak pozostało na dłuższy czas. Moim zdaniem 26 to najlepsze rozwiązanie jeżeli chodzi o nasz server FFa . Co raz lepiej się rozwija , a to zmienia się w dużą liczbę graczy na serverze. Co wy na to ? ;>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Po tytule myslalem ze watek w dziale " Przywitaj sie " :D a tu jednak niespodzianka :) .

 

 

 

Jestem na Tak ;) jezeli serwer sie rozwija to przyda sie wiecej slotow ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Na nie, nie lubię motłochu i ciasnoty, zwłaszcza, ze nasi player'zy mają upodobanie do grania w małe mapki, wg ,mie jest w sam raz slotów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Jestem na TAK :) Serwer się ostatnio bardzo rozwinął i gra u nas coraz więcej ludzi ;) Wieczorami najczęściej nawet jest 20 osób i wszystkie STEAM ;) Nie uważam, że to będzie za dużo jednak wydaje mi się, że 25 lub 27 (jedno miejsce dla HLTV i parzyście dla graczy) będzie lepsze. Postaram się jeszcze poszukać tego pluginu, który pokazuje w głosowaniu małe mapy tylko wtedy jak jest mniej niż 8 osób na serwerze ;) Ale aż miło się patrzy kiedy jeszcze 3 tygodnie temu ciężko było jeśli w ciągu całego dnia było 20 osób, a teraz czasami nie mogę wejść, bo jest pełno :D Jednak nie wiem czy pomysł spodoba się h@ ;) Oni też mają jakieś ograniczenia i nie wiadomo czy będzie taka możliwość ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Jak dla mnie jest okej. 21 slotów (20 + 1 hltv) to jest po 10 typa na drużynę - całkiem spoko. Jak będzie więcej to po pierwsze jeden admin nie ogarnie serwera, nie pogra tylko cały czas na spectcie będzie siedział a dwa, że jak masz po 12-13 osób w drużynie to jak ci się chociaż połowa z jednego i drugiego teamu na długą wysypie to człowieku Neo nie ogarnie. Jak dla mnie jest w porządku te 21.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

dla mnie bomba, wiecej fragow ^^ co Ty mowisz, czyż nie jest fajnie zraszowac taka dluga, a tam od ch.. fragow :D to jest ffa, dla mnie pomysl baja, z tym, ze ja bym dodal jeden badz dwa sloty dla adminow, w razie potrzeby, wiadomo gra ktos odpalony i admin nie moze wejsc, bo serwer pelen, czekam na odp. h@ ;D

 

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...