Skocz do zawartości
Gość

Lovonany ;) .

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

No to tak :) Pewnie tutaj nie bylo wczesniej takiego watku albo przynajmniej Ja nie widzialem .

 

 

 

W tym watku chcialbym pochwalic lovonanego ktory jest u nas adminem na ffa i w UBT . Za wzorowe wykonywanie swoich obowiazkow na serwerze i na forum . Dzisiaj dzieki niemu udalo sie nam wykryc jednego cheatera wiecej :) . Moze to nic wielkiego ale zrobil to po za zakresem swoich obowiazkow i nie na serwerze na ktorym adminuje . Mianowicie przegladal demka z DD2 w chwili w ktorych nie bylo administracji na serwerze . i wykryl wlasnie " odpalenca " . O tym fakcie od razu mnie poinformowal i dlatego gracz zostal zbanowany bo nadal przebywal na sewerze :) . Za to wszystko mu bardzo dziekuje bo jest na prawde bardzo dobrym i solidnym adminem u nas na MH i chcialbym zeby takich jak on bylo wiecej .

 

 

 

Pozdrawiam Evv :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Cieszę się, że Ci pomógł. Lovo na pozór gaduła, lecz pomocny.

 

 

 

Napisałeś: "chcialbym zeby takich jak on bylo wiecej ." . - Otóż są, nie znasz wszystkich.

 

 

 

Jakby każdy miał zakładać temat na forum i dziękować poszczególnym adminom, to by się zrobił niezły offtopic.

 

Społeczność administracyjna polega właśnie na niesieniu pomocy, bo budujemy w ten sposób zgraną ekipę, a słabe ogniwa odpadają.

 

 

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Według mnie to opiekun i może sobie robić takie rzeczy w swoim dziale. Taki Bad ek' zrobiłeś się mądry że ja nie wiem. Obyś nie pozjadał wszystkich rozumów.

 

 

 

Wracając do tematu to Lovo bardzo dobrze wywiązuje się ze swoich obowiązków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Wyindywidualizowany każdy ma prawo powiedzieć to co myśli więc po co się wtrącasz? ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Ale macie problemy :) Nie złamał żadnego regulaminu więc o co wam chodzi ? Po co ta gadka ? Mógłby po prostu zamknąć temat żeby notka pełniła funkcję informacyjną, a nie żebyśmy teraz głupio spamowali ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

hPa przecież Wyindywidualizowany również powiedział to co myśli.

 

 

 

Nam wszystkim wypada się cieszyć, że są tu osoby, które pomagają członkom ekipy MH z "innych gałęzi" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Żenujący jest Twój komentarz Badek. Jeżeli ktoś zasługuje na pochwałę to dlaczego tego nie zrobić. Lovo zrobił więcej niz jego obowiązki na to wskazują. Co miałeś na celu to pisząc? Brak mi słów.

 

 

 

//zamykam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...