Skocz do zawartości
Gość

Szalejemy?:D

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Siemga sluchajta mnie chlopoki i dziewczenta ostatnio jak grywam na serwie to bardzo silna/w kuzajaca klasa jest strzelec wsparcia oraz general. Strzelca jak kucnie jest bardziej nie widac niz ninje. General ma zbyt 1/? na zabicie czesto co strzal w chodzi a zadna premka nie ma np m4 1/10 na zabicie

 

Tez bym chciał zeby do regulaminu dodac ze ninja nie moze posiadac broni bo czesto gdy ma awp przebiegnie szybko na respa kuca biere awp i caly team czesto morduje wiec ciezko czasem ;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Mógłbyś troche jaśniej tyle co zrozumiałem to że strzelca mniej widać niż ninje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Reprezentant ale czestwo wbija ninja na spawn bierze awp i z konca spawna ct zabija ct . A z generealem mi chodzi ze jest zbyt dobra klasa jak na zwykla albo zrobcie klase premium z 1/? z m4a1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Proponuje zostawić te klasy takie jakie są. Po co kupujecie premium skoro te są takie dobre ? Że kupicie sobie premki i zwykłe was zabijają odrazu trzeba je osłabić/ zmienić na premium itp. Nie płaczcie w końcu z powodów że klasa jest za silna.

 

Z resztą skoro one są takie silne to po jaki ciul chcesz je dać jako premium ? wtedy byś musiał za kolejne klasy płacić. Tak to masz silne klasy za darmo.

 

 

 

Temat wydaje mi się do zamknięcia bo coraz więcej osób płacze o byle klasę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Ja proszę o napisanie jeszcze raz o co Ci chodzi dokładnie. i proszę o użycie kropek w zdaniu.

 

bo ja z dysleksją mam problemy z ogarnięciem o co Ci dokładnie chodzi. dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Po przeczytaniu 1 postu w tym temacie odnoszę wrażenie, że pozdro 600 to niewyżyte dziecko które ma problemy ze składnią i interpunkcją oraz jest tak bardzo zawzięte w swoich poczynaniach że aż nie wie o co mu chodzi (zresztą ja też nie wiem).

 

 

 

Wybaczcie - może to moja subiektywna i obraźliwa opinia ale takie odnoszę wrażenie.

 

 

 

Co do tematu: NIE WIEM O CO CHODZI. Tytuł tematu jest poprostu tak wymowny jak rafaello - wyjaśnia więcej niż 1000 słów.

 

 

 

nothing-to-do-here-templatejpg.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Tak samo jak było z Szeregowcem czy z Chorążym:

 

Ktoś ogarniał Szeregowca - osłabili go - odebrali 1/9 na wyrzucenie broni. Rezultat? Kolejna bezużyteczna klasa.

 

Ktoś ogarniał Chorążego - osłabili go - odebrali inteligencje (-20int bazowe). Rezultat? Kolejna bezużyteczna klasa.

 

 

 

Przeczytaj to 2 razy i pomyśl do czego to prowadzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Z tematów zakładanych przez pozdra, wnioskuje że:

 

a) bardzo dobrze że odszedł z JAIL'a

 

b) jest analfabetą

 

c) jego składnia, jest cudowna niczym kox'a

 

d) Jest po prostu gł*pi (bez urazy)

 

 

 

Morderca, (nie odbierz tego źle ;)) ja nie mam dyslekcji, a nie rozumiem tego jego pierdo****a, a co dopiero ludzie, którzy cierpią na ów dyslekcje. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja proponuje zamkniecie wątku, ponieważ jest źle napisany i wypowiadający sie w nim bardziej czepiaja sie tego co napisales pozdro, a nie pomysłu. A jeżeli H@ się rozczytaja i beda chcieli skorzystac z tego to z pewnascia temat zostanie otwarty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...