Skocz do zawartości
Gość

Skarga na Reprezenta

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Skarga na gracza : Reprezentant Skilla

 

Data : UP

 

Swiadkowie : HLTV

 

Opis :Rozpoczyna sie runda, mam perk betonowe ciało, nagle jeden z graczy zaczal mi spamowac "/wymina" ja mu odmawialem a ten dalej mi spamuje, wkoncu mnie zdenerwowal i wyzwalem go pod wplywem emocji, brzmialo to tak "przestaniesz debilu" jak wspomnialem bylem zdenerwowany jego zachowaniem. On jednak nie przestal i ciagnie to nadal, napisalem do admina ze ten gracz przeszkadza mi spamowaniem "wymiany" a w odpowiedzi dostalem bana za obraze. Rzeczywiście obrazilem go moge sie do tego przyznac ale sam mnie sprowokowal, ale admin postepuje irracjonalnie bo dostaje bana za obraze ale admin nie wie kogo obrazilem widzi tylko wyzwisko, nie zainteresowal sie o co chodzilo (bardziej ten ban w odpowiedzi na skarge przypominal "nie marudz, nie mam czsu teraz z nikim dyskutowac bo gram" tak to odebralem). Na HLTV powinno wszystko byc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Aren ale wyzwałeś go i dopiero napisałeś do Adma tak ? Jeśli tak to za późno bo admin zaczął Cb wtedy banować. Zamiast wyzywać weź 3 głębokie wdechy i napisz spokojnie na u@ a na pewno problem zostanie rozwiązany ;) ( tak na przyszłość )

 

Wg mnie ban słuszny do zamknięcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Nie interesuje nas kogo wyzywasz. Jest kompletny zakaz obrażania, w związku z tym złamałeś punkt regulaminu. Na serwerze ma każdy zachować kulturę, bez względu na stan jego wzburzenia emocjonalnego. Następnym razem napisz na u@, że dany gracz bez przerwy spamuje Ci /wymiana. Na pewno admin zareaguje i zbanuje utrudniającego grę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


ja również, uważam ze bana dostałeś słusznie, a skarga raczej bezsensowna skoro dopiero po wyzwiskach piszesz adminowi. Od tego jest na serwerze, że ma zająć się każdą sprawą, jaką zgłosi gracz. Następnym razem najpierw pisz adminowi, a później załatwiaj sam. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

ban słuszny ;P zgadzam się z tobą EvO

 

 

 

 

 

 

 

// Masz zakaz pisania w UnBan Team +10% /xDoGeK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...