Skocz do zawartości
#RELOP

Cvar dotyczący map

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem , że wcześniej pisałem taki temat , został przyjęty ale... zakaz nominowania 8 ostatnich map to za mało , może by zwiększyć do 15? Na serwie jest dużo map więc będzie co grać.

 

 

 

A oto i on:

 

gal_banrecent 15

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

zgadzam sie z relopem bo gramy non stop tak dust west westbig eldo assault assault upc assult mega dust 2 i znow dust itd na okraglo czasem zagrame alexandre

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Ale zastanówcie się czemu tak jest? Najwidoczniej są to mapy, które gracze chcą grać. Przecież same się nie wybierają tylko Wy oddajecie na nie głosy. Przecież w wyborze nie ma tylko dust`a, assault`a i westa. Pozostałe najnormalniej nie są wybierane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

consek kumam to ale chyba jest cvar 5 map bo ostanio tak bylo ze wszedlem na serwer zagralem mapke wyszedlem wracam za 40min i znow ta sama mapka no dziwne troche

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

To juz sam nie wiem oco chodzi moze jakos go gracze buguja to chociaz daj cvar 11-12 map

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

A jednak były 3 mapy. Wstawiłem 8. Jednakże można też nominować mapy. Czemu z tego nie korzystacie? Jeżeli serwer będzie pustoszał wrócę do poprzedniego ustawienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...