Skocz do zawartości
Gość

Ban za kulturę

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Wyskoczył jakiś szczyl z aimem i biega sobie po mapie dobre 2 rundy, więc piszę na u@ jak się to powinno robić jak wygląda sytuacja. Czekając na rozwój wydarzeń nie omieszkam oczywiście rzucić paroma kurwami w kierunku odpalonego śmiecia bo gardzę takimi frędzlami zasmarkanymi i gdybym takiego miał na zasięg to zakopałbym z wapnem w lesie. Mijają rundy aż wreszcie jak na dobrego admina przystało dostaję bana za "Kultura"

 

(w czasie kiedy śmieć cały czas fruwa na aimie). Gdzie tu kurwa jakiś honor? Nie wiem nawet pod jakim pseudonimem ukrywa się owy majster od pilnowania porządku na serwerze i mam to szczerze w dupie dla mnie nie różnisz się niczym od tego odpalonego szczyla. Pozdrówki i miło się u was grało ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Zaraz po tym jak dostałeś bana poleciał następny ban. Dla czitera o nicku "HaluN" chyba o niego Ci chodziło? Prawda? A i nie rzucałeś jednym przekleństwem tylko całymi zdaniami. W każdym zdaniu po nie wiadomo przekleństw (chyba każdy wyraz to przekleństwo) więc admina prędzej czy później dałby Ci bana. A i chyba zapomniałeś o najważniejszym: admin ma czas na sprawdzanie gracza, jedno zabójstwo mu nie wystarczy, tu trzeba dowody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Witam nie mam przyjemnosci rozmawiac z chamami ktorzy nie maja za grosz kultury . Nie dam bana od tak sobie bo jakis gracz pisze ze drugi ma aima . Pierw sprawdzam czy to aim czy moze gracz zglaszajacy tylko placze . Moge sprawdzac rownie dobrze pare sekund jak i pare rund jak nie mam pewnosci .

 

 

 

 

 

Cytuje twoje wiad na say i u@ :

 

 

 

- soooooooo underestimated : halun ssiesz pale strasznie

 

- soooooooo underestimated : ale ciec jebany

 

- (PLAYER) soooooooo underestimated : jebany

 

 

 

Bana dostales na 30 minut . Przedluzam go do 24h ( powod wyzej podalem ).

 

 

 

A gracz wylecial po Tobie pare sekund pozniej .

 

 

 

Temat zamykam bo zly dzial i zebys wiecej nie pisal wulg na forum . Prosze o wypowiedz h@ jedynie w tej sprawie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Co tu komentować. Jesteś chamem aż przykro patrzeć i za to będziesz banowany czy na serwerze jest cheat`er czy go nie ma. Obrażać możesz we własnym zamkniętym gronie, nie na publicznych forach i serwerach. Ban jak najbardziej słuszny. Przedłużenie go tym bardziej.

 

 

 

//zamykam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...