Skocz do zawartości
Gość

Ojciec Wita

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

~Wzrost 210 cm, waga 140 kg, klata 140 cm, biceps 60 cm, łydka 80 cm, długość fujary 45 cm, IQ 260.

 

 

 

 

 

 

 

Ćwicze wszystkie możliwe sztuki walki: młaj taj, karate, dżudzitsu, kung fu, sumo, boks, kikboksing, MMA, kendo, tekłondo oraz krav magę.

 

 

 

 

 

 

 

Byłem na misjach w Afganistanie, Wietnamie, Kambodży, Iraku, Syrii, Kolumbii, rozbrajałem miny i bomby w Korei.

 

 

 

 

 

 

 

Mam wszystkie pasy karate: czarny, biały, czerwony, różowy, bordowy i granatowy. Wyciskam 200kg na czczo, 300 po obiedzie. Gram w noge, kosza, w bejsbol, w siate, w polo, w golfa. Skopałem Chucka Norrisa, Schwarzeneggera, van Damma, Lundgrena, Willisa, Hulka Hogana, Mike Tysona, braci Kliczków, Wacha, Adamka oraz Gołotę. Położyłem na rękę Stallona, hardkorowego koksa, Pudziana i Najmana. Pokonałem na miecze Bruca Lee, Seagala i Sylwię Gruchałe.

 

 

 

 

 

 

 

Mam 10 bilionów baksów ($) na kontach w bankach na Kajmanach, na Bahamach, Alasce i w Szwajcarii. Ponadto miliard złotych w sejfach w moich 100 luksusowych willach na terenie kraju oraz milion złotych pod podłogą w szopie w lesie. 5 milionów pięciogroszówek w moich skarbonkach. Biegle rozmawiam po rosyjsku, angielsku, niemiecku, francusku, hiszpansku, portugalsku i w 100 innych jezykach. Znam wszystkich wpływowych ludzi na świecie. Obama, Merkel, Tusk, Kim Dzong Un, Putin, papież i inni władcy mają mój numer na pierwszym miejscu w książce telefonicznej na swoim smartfonie. Znają mnie eskimosi na Grenlandii, Zulusi w Afryce, ludy plemienia bantu, czirokezi w Ameryce i dzikie ludy dorzecza Amazonki.

 

 

 

Handluję kokainą z Kolumbijczykami, dostarczam wzbogacony uran Iranowi i Korei Połnocnej. Handluje bronią na całym świecie, dostarczam kałachy i em szesnastki rebeliantom w Afganistanie i Iraku. Policja, ABW, Interpol, FBI, CIA, KGB - wszyscy mnie obserwują ale nic nie mogą mi zrobić.

 

 

 

 

 

 

 

Mam 200 paszportów, każdy na inne nazwisko i z innego kraju. 1000 dowodów osobistych, 100 praw jazdy i milion kart bankomatowych. Mam 100 000 luksusowych samochodów, m. in. Pagani Zonda, Lamborghini Gallardo i Murcielago, Bugatti Veyron, Mercedesa F1, wszystkie beemki X1, X3, X5, nową trójkę, piątkę i siodemkę. Wszystkie mercedesy i audice. Mam Passata, Golfa, Porsche Caymana, Carrere i Cayenne oraz malucha, trabanta i wueske. 10 taczek jednokołowych, 100 kumbajnów, 20 traktorów, 30 składaków, 100 kolarzówek. Posiadam: 1000 statków, 100 luksusowych jachtów, 10 motorówek, 3 atomowe okręty podwodne. Dwa lotniskowce, 100 helikopterów, w tym 10 Blach Hawkow. Przy kazdym Black Hawku po 2 miniguny. 1000 samolotów pasażerskich, 100 Dreamlinerów, 3 samoloty B2, 30 ef- szesnastek oraz 10 promów kosmicznych, 50 satelitów i 10 lazików, ktore sam zaprojektowalem i skonstruowałem.

 

 

 

 

 

 

 

Kontakty w całym kosmosie; znaja mnie na Marsie, Plutonie i na Saturnie.

 

 

 

 

 

 

 

Mam 1000 5-gwiazdkowych holeti, 20 000 restauracji na całym świecie, 3000 barów, 300 pubów z piwem, 200 wiejskich knajp i 100 budek z kebabem. Jestem właścicielem 300 banków, 100 lotnisk, 200 biurowców (z czego 50 znajduje się w Dubaju, 100 na Manhattanie).

 

 

 

 

 

 

 

Za moje ciężko zarobione pieniądze kupiłem 10 wysp, 3 polwyspy i 20 atoli na Pacyfiku. Ponadto prowadzę 1000 burdeli, m.in. w Hamburgu, Amsterdamie, Paryżu i Rijo de Żanejro. Plaża Kopa Kabana jest moja wlasnością.

 

 

 

 

 

 

 

OGŁOSZENIE MATRYMONIALNE.

 

 

 

 

 

 

 

Poszukuję zacnej bialogłowej.

 

 

 

 

 

 

 

Wiek 15-24 lata;

 

 

 

Musi być w 100% kobietą;

 

 

 

Potrafiąca dobrze gotować;

 

 

 

Ubierająca sie stosownie;

 

 

 

Chrześcijanka;

 

 

 

Nie spozywajaca nizej wymienionych napoi wysokoprocentowych, patrz:

 

 

 

*wódka;

 

 

 

*jabol.

 

 

 

Lubiąca zwierzęta nalezące do rodziny myszowatych, np. susły;

 

 

 

Potrafiąca sie zachować w kazdej sytuacji;

 

 

 

Posiadająca troche rozumu;

 

 

 

Miła;

 

 

 

Uprzejma;

 

 

 

Dobrze wychowana;

 

 

 

Musi posiadać oczy;

 

 

 

nos także;

 

 

 

no, usta też by się przydaly;

 

 

 

Zacne imię: Paulinka, Agatka, Madzia;

 

 

 

Posiadająca siostre;

 

 

 

Oczywiście dziewica.

 

 

 

 

 

 

 

Czekam na pytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

 

haha .xD

 

siema wbijaj na COda .

 

 

 

 

czo haha ? :D

 

 

 

wbiję w swoim czasie na razie ktoś musi karać to only dd2 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...