Skocz do zawartości
Gość

Playlista

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Mam taką prośbę, żeby w tym wątku na bieżąco (może być w moim poście) aktualizować spis roundsound'ów z serwera. Wiem, że są podane na serwerze, ale weź tu w dzień wbij jak tam prawie cały czas full ludzi ;) /edit: Możnaby też podawać własne propozycję co do roundsoundów, np. zbiór do 20 utworów i ankieta pod koniec miesiąca i najbardziej opiewane podrzucane na serwer. Niby nic, ale zawsze to jakaś integracja użytkowników :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Propozycje roundsound`ów jak najbardziej mile widziane. Na pewno przynajmniej część zostanie wykorzystana. Co do tytułów czasami jest tak, że ich nie znamy bo dany rs znaleźliśmy w necie bez opisu. Rozpoznanie kilkunastosekundowego fragmentu przez programy typu shazzam czy soundhound jest praktycznie niemożliwe, próbowałem wielokrotnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Ja osobiście jestem za zmianą. Od początku mojej gry na tym serwerze wyłączyłem muzyczkę, ponieważ po pierwsze jest strasznie głośna a po drugie nic fajnego tylko hałas :D

 

Także jestem za zmianą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Nowe RSy to zawsze jest szał, ludzie to lubią, więc warto jak najczęściej aktualizować. Propozycje wrzucać w ten wątek? Może coś od siebie podrzucę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Codziennie tego robić nie będziemy. Ale jest właśnie w przygotowaniu nowa paczka. good kid m.A.A.d. city we wszystkie gusta nie utrafimy. Muzyka nie jest głośna. Wystarczy odpowiednio ustawić opcje cs`a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...