Skocz do zawartości
Gość

Co wedlug was lepiej kupic ?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Witam.

 

 

 

Mam pewien problem z kupnem nowego komputera. Co zakupic lepiej ? Stacjonarny 4 gb ram i 2 dyskami po 500gb, czy laptop 4 gb ram z dysk 500 gb i win 8 ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Jaką gotówką dysponujesz. Będę mógł Ci cokolwiek doradzić. Wielkość dysku nie świadczy o mocy obliczeniowej komputera. Jak sądzę chcesz go wykorzystać do grania. Podstawowe parametry wtedy to procesor i karta graficzna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Zależy do czego potrzebujesz, laptop do pracy bardziej i jest bardziej poręczny :D A stacjonarny to do gier i do zabawy jak dla mnie ;)

 


 

Zależy do czego potrzebujesz, laptop do pracy bardziej i jest poręczny :D A stacjonarny to do gier i do zabawy jak dla mnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Dyrektorze. Na laptopach również się wspaniale gra.

 

Sądzę że komputer stacjonarny w tych czasach jest bardziej potrzebny takżę tobie doradzam laptopa do kupienie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Wiedz jedno laptop z takimi samymi parametrami będzie zawsze dużo gorszy od komputera. Wybacz ale nie chce mi się teraz tłumaczyć w 10-15 zdaniach dlaczego więc powiem Ci że jest to kwestia miniaturyzacji i napięcia. A przy kupowaniu komputera zwracaj uwagę na procesor kartę graficzną pamięć ram i zasilacz (mało osób zwraca na to uwagę a to jest bardzo ważne część w komputerze).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


ale nie napisałeś nic o grafice, procesorze zasilaczu itp.

 

Stacjonarny będzie lepszy, dla przykładu komputer stacjonarny kosztujący 3 tyś, (hd 7950, i5 3470k) jest lepszy od każdego laptopa za 5 -6 tyś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Do radze ci laptopa.

 

Dlaczego ?

 

Ponieważ jak będziesz chciał wyjechać w góry to w pensjonacie lub gdzieś indziej jest internet a stacjonarnego nie zabierzesz pod rękę.

 

Sam korzystam z laptopa i świetnie mi się spisuje.

 

A parametry mam.

 

2x 2,3 ghz procek , ram 4gb , karta radeon hd 4330 (512 ale mi to starcza nawet na batllefield 3 czy hitman rozgrzeszanie )

 

Więc kup laptopa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Laptop przydatniejszy czy wyjazd czy co zawsze schowasz w torbę i gotowe a stacjonarny to już kilka rzeczy do noszenia w domu możesz podpiąć monitor klawiaturę myszkę i jak stacjonarny ja tak mam bo wyświetlacz laptopa jest za mały

 

 

 

 

 

,,Ide tam,skad wszyscy inni uciekaj

 

w obawie przed Śmiercią..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Moglibyście łaskawie nie odnawiać takich tematów ?

 

Sky'a już z nami nie ma więc zamykam.

 

 

 

//close

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...