Skocz do zawartości
Gość

Siemaneczko

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Czesc! Mam na imie Kamil mam 13 lat ( 99rocznik). Gram w hokeja na lodzie od 4 lat. Interesuje sie rgami komupterowymi takimi jak Cs. Nawet nie wiem jak trafiłem na tą sieć, ale chce na niej zostać dość długo i mysle ze sie przydam, jako admin, czy też moderator. Mam duze doswiadczenie w byciu adminem, moderatorem troche mniejsze, ale też jakies posiadam. Do założenia konta na forum zostalem namówiony przez Evviva Larte. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Witaj w sieci. Niestety Twój wiek dyskwalifikuje Cię do zostania adminem na naszych serwerach. Jednakże zapraszamy do czynnego udziału w życiu sieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

 

Witaj w sieci. Niestety Twój wiek dyskwalifikuje Cię do zostania adminem na naszych serwerach. Jednakże zapraszamy do czynnego udziału w życiu sieci.

 

 

 

 

tak wiem, ale czy do zostania adminem nie powinien się liczyć ogar? Doswiadczenie, aktywnosc, ogolnie wszystko, a nie sam wiek? :) Jak cos to pisz, na PW, zeby nie było ze posty nabijam. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Siema ;) Wbijaj na FFA ;) Nie musisz pisać na PW, bo w tym dziale i tak Ci się posty nie nabijają, a z tego co wiem, to h@ są w stanie dać admina osobie poniżej 16 roku życia, ale muszą taką osobę darzyć zaufaniem więc staraj się, a może Ci się uda ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...