Skocz do zawartości

Porządek z mapami.


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

ja bylbym za tym zeby powrzucac nowe mapy

 

to przyciaga graczy jak duzo ludzi gra na jakiejs nieznanej mapie

 

NIE GADAC! ROBIC!

 

:>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 53
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...
Gość Guest

Ahoj,

 

 

 

i jak tam wrzucacie jakieś mapy oprócz negowania czyichś propozycji? Ja obstawiam to co wcześniej proponowałem.

 

de_simpsons

 

de_forge

 

cs_max

 

de_chateau

 

Przyszedł mi do głowy jeszcze

 

de_airstrip.

 

 

 

Z fpsbanana ściągłem 10 najlepszych map nic mi nie przypadłdo do gustu. Może w końcu czas dokonać jakiegoś powiewu świeżości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Guest
Gość Guest

Witam

 

 

 

Jako gracz serwera FFA chciałbym zaproponować, aby mapa de_rats_1337 lub inna jej odmiana została jeszcze wgrana lub inna mniejsza mapa ale z bs'ami. Wieczorami już tyle osób nie gra i grać 3vs3 np dd2 czy inf/nuke czy aim na którym sie tylko strzela to jest nudne i ludzie szybko uciekają z serwera. Więc proponuje aby właśnie dodano taką mape jak de_rats_1337. Mapa mała i tzn. szybka.

 

 

 

I też chciałbym zauważyć, że podczas zmiany na mapke cs_assault dużo graczy wychodzi (wiadomo czemu) mapka 1 drużyny i proponowałbym zamienić ją na mapkę też assault ale cs_assault_1337 już jest ciekawsza i bardziej wyrównana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Guest

rats raczej nie będzie wgrany, bo ledwo do był usunięty. Z małym map mamy już cs_wiocha (hosty) oraz awp_india i aim_map. Wieczorami akurat grywa dużo osób. A jeśli chodzi o assault'a, to sam bym usunął tą mapę, ale pewnie by się sprzeciwiali ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Guest

Szczerze powiedziawszy to cs_wiocha nie jest grana praktycznie wgl ze względu na te hosty. A rats nie potrzenuje hostów tylko ma bs'y i jest ciekawy. Natomiast assaulta to rozszerzyć do wersji 1337. Ale jakiś admin mógłby to przeczytać jeszcze i zamknąć lub się zgodzić na jakieś zmiany. ;>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Consecuente powiedział, nie dogodzisz każdemu . Assault w rozszerzeniu to kiepski pomysł ,a cs_wiocha z mniejszych map , jest jedną z lepszych . Mapa de_rats była na serverze i została usunięta , więc wgranie jej po raz kolejny , nie wiem czy było by najlepszym pomysłem. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Guest

Nie masz racji za mało grasz na tym serwerze i pewnie dlatego. Ludzie wychodzą gdy jest cs_wiocha serio a assault jak jest wziety to ludzie graja jak sa w TT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda ostatnio mało , ponieważ nie było mnie w domu , ale uwierz mi gram na nim dosyć długo , i tak się składa , że tam adminuję. :) Robi się nie potrzebny spam . Masz konkretne mapki dajesz linka do nich i zobaczymy co da się zrobić. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Guest

Spoczko te tematy po to są aby dyskusje na nich prowadzić wiem, że adminem jesteś ale w porządku zlinkuje wam tutaj i pomyślicie. ;>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Guest

Moim zdaniem z tych co wymieniłeś do usunięcia powinny zostać cs_wiocha i awp_india.

 

Usunęłabym natomiast de_cbble, de_cpl_mill i de_hell. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Guest

Dokładnie.! ;D A co do tych map uważam tak:

 

 

 

Usunąć

 

cs_wiocha

 

de_hell

 

 

 

Dodać

 

de_rats_1337 http://maps.cs-bg.info/maps/cz/109/

 

Super mapka mała z 1 bs'em i nikt na niej nie przeważa TT czy CT

 

 

 

Zamienić

 

cs_assault na cs_assault_1337

 

http://maps.cs-bg.info/maps/cs/1062/

 

 

 

Nie wybrałem tych map ze względu takiego, że je lubię bądź nie. Ale te mapy większości graczy psują zabawę i na assault'cie często daje sie przeczytać(usłyszeć) "jesteś noobem bo tylko kampisz" "jakbym był w terro to bym wygrał" itd itp. W skutku tacy ludzi opuszczają serwer i dołączają pewnie do innego gdzie jest OK mapa. Dlatego serwer pustoszeje, bądź staje się "napięta" atmosfera to oczywiście wpływa na niekorzyść. To tyle z mojej strony wnoszę o usunięcie/dodanie/zmianę tych map.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Guest

Po co wypowiadają sie osoby, które w ogóle nie grają na ffa? Pilnujcie swoich serwerów.

 

Nie chcę nawet komentować tematu dodania awp_india, hell i mill podstawowe mapy i ja się nie zgadzam na ich usunięcie. Ratsy mieliśmy nie sprawdziły się, nie przepadam, jak dodacie też będę grał. Ja już swoje typy map dawno podałem i narazie nie widać żadnych zmian. Moje propozycje

 

de_simpsons - http://cs.gamebanana.com/maps/140485

 

de_forge - http://cs.gamebanana.com/maps/164215

 

cs_max - http://cs.gamebanana.com/maps/149319

 

de_chateau

 

de_airstrip - http://cs.gamebanana.com/maps/161771

 

Jeśli nie te, to dodajcie jakiekolwiek inne, przynajmniej będzie o czym dyskutować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Guest

Po pierwsze. Mapy, które mamy teraz są dobre i ja nie chciałbym żadnych zmian. Dodałbym trzy mapy, ale nie pamiętam ich nazw... Wiocha zostaje, bo jest dobra na małą ilość osób. Hell to bardzo dobra mapa i nie rozumiem sensu jej usuwania... cpl_mill to już w ogóle nie rozumiem dlaczego chcecie usuwać... Ratsy odpadają (ja w ogóle nie wiem po co ktoś zrobił te mapy i jaki jest ich sens). Zamiana assaulta jest ok, bo ja np. nie trawię tej mapy w ogóle... Widzę, że stara gwardia się wykrusza i ludzie chcą grać tylko nuke/dd2/inferno, bo innych map nie znają :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak , żadne już mapy nie zostaną usunięte . Dodać tylko z 3-4 mape de_ i tyle . Drogi zordonie mapa cs_assault , każdy ją chyba zna , i uwierz mi nie ma sensu jej rozszerzać. ;))(to moje zdanie na ten temat) , a co do Ratsa było już mówione, że był ale został usunięty ! Trzeba znaleźć takie mapy co zadomowią się na ffa na dłużej. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...