Skocz do zawartości
Gość

Mapki

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

1.Czesc wpadnem na taki pomysl zeby na serwer cod dodac rats 1337 bo to jest fajna mapka oraz rozne jej odmiany + mapke de_lidl

 

2.Mozemy np raz w tyg zrobic dzien dusta czyli beda same dusty przerozne odmiany ich itd a np za tyg dzien assulta ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Znając życie gdyby wprowadzić "dzień mapy" to co tydzień byłby to westwood.

 

 

 

Co do ratsów i lidla + myślę że tesco byłoby OK; jestem na tak.

 

Co do tych "dni z mapą" jestem neutral.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

jestem za tylko nie dzień asullta proszę nie mam problem z tą mapą buguje mi się na niej cs i nie mogę grać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Skilla ciekawie bylo by z ratsem ;d

 

RATM nie bylo by tak ze co tydzien dzien westwooda robimy np na forum dzien 2 wczesniej temat rzucamy podajcie 5 nazw map i oni wypisuja potem losuje miedzy nimi jakie mapki aa potem wgrywamy :*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

pierwszy pomysł dobry tylko to bugowanie graczy... Z drugiej strony nie musi być akurat ten rats wgrany. Dla mnie każdy rats wymiata ;P

 

Drugi pomysł jest dla mnie neutral. Jak mam grać 2x w dniu dust-a to już mam gorączkę ;P Wydaje mi się że musi być różnorodność a nie cały dzień jedne mapki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

1 pomysl spoko ale co do tych dni to moze wgrac taki pugin ze jeeli gramy teraz westa to mozemy go zagrac dopiero za 5 map.

 

 

 

Co wy na to? Ograniczy to monotonnos i powtarazanie sie tych samych map.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Ależ to jest zrobione. Nie może być granych 8 ostatnio granych map. Chyba, że ktoś coś pokiełbasił :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

jest 8 map a wyglada to tak westwood,big westwood,assault,assault up ,dd2 ,de_dust, de_aztec ,assault mega, de elldorado ,i znow westwood i tak w kolo tylko ze nie taka kolejnosc zawsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...