Skocz do zawartości
Gość

2k9 na admina ony dd2

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:2k9

 

Wiek:30

 

Doświadczenie (w byciu adminem): duże

 

Znajomość AMXX (W skali 1-10):9

 

Staż w CS-sie:kilka dobrych lat ok 6-7 z przerwami

 

Steam / NonSteam:steam

 

Dlaczego TY ; chcę pomóc ogarnąć serwer szybko wyłapuje graczy na "wspomagaczach"

 

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a:zależy jak pracuje jak mam wolne to 5-6h dziennie i dużo też gram w nocy

 

Kontakt:tylko steam nick gecube1

 

 

 

PS. nie mam chyba przegranych 30h na serwerze choć grałem na kilku nickach , ale teraz nie pamiętam wszystkich staram się dużo pomagać na u@ obecnym adminom, ok zresztą sami ocenicie moją przydatność na serwerze jako admina pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na nie .

 

 

 

- Aktywnosc na forum

 

- konto do podania

 

- brak 30h na serwerze .

 

 

 

Edit : // To samo co Siwek o kulturze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na nie.

 

Czasami moze i nam pomagasz ale jak nie zbanujemy kogoś, kogo podejrzewasz o czity to od razu zaczyna sie spam i tracisz kulturę w stosunku do Nas i innych graczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Na nie .

 

 

 

- Aktywnosc na forum

 

- konto do podania

 

- brak 30h na serwerze .

 

 

 

 

Tak konto założone tyko żeby napisać podanie , ale tak jak mówiłem (pisałem)

 

chciałbym pomóc ogarniać serwer , bo sami wiecie że adminów na dd2 jest mało online . Po prostu nie mam zwyczaju zakładać konta na każdym forum gdzie grałem:) Ten serwer mi się spodobał więc grałem i gram i postanowiłem napisać podanie . pozdrawiam

 

 

 

// Nie pisz w swoim podaniu/ SiweK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na NIE. Brak 30 h, wypowiadanie się we własnym podaniu, konto założone do podania, zerowa aktywność na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Na nie.

 

Czasami moze i nam pomagasz ale jak nie zbanujemy kogoś, kogo podejrzewasz o czity to od razu zaczyna sie spam i tracisz kulturę w stosunku do Nas i innych graczy.

 

 

 

 

 

 

Nie rozumiem ? nigdy nie piszę na say że ktoś jest odpalony tylko na u@ i tylko wtedy kiedy jestem pewny na 10000% !!!

 

 

 

Czy kiedykolwiek kogoś obraziłem ? uraziłem ? I dlaczego nie mogę odpowiedzieć w swoim podaniu na przedstawiane zarzuty wobec mojej osoby? To jest to samo jak składasz Cv do pracy i co wtedy też nie można się odezwać ? Jeżeli podstawowymi argumentami nie przyznania mi admina ma być nie przegranie 30h i zerowa aktywność na forum to obawiam się że ciężko wam będzie ogarnąć kogoś na admina. W tej chwili biegają odpalęńcy na serwie i nie ma ich kto zbanować , w ten sposób traci się graczy przede wszystkim steamowych graczy. No cóż szkoda bo fajnie mi się u was gra , może z czasem spróbuje znowu napisać podanie . pozdrawiam.

 

 

 

Ps. Żeby mi tylko nikt nie zarzucił że się napinam :) Bo tak nie jest :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na nie, zasady to zasady, nabij chociaż 25godzin na serwerze i wtedy złóż, lecz ty masz tylko jakieś 7godzin.

 

Złóż podanie za jakieś 2tygodnie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Na nie:

 

-konto dla podania

 

-aktywność na forum zerowa

 

-nie przegrałeś 30 h

 

-wypowiadasz się w swoim podaniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Na nie

 

-Konto dla podania

 

-Mało przegrane na serwerze

 

Pograj jeszcze trochę i dopiero złóż podanie :) i propnuje zajrzeć na ts :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

odrzuc.png

 

 

 

 

 

Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to iż nie zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera.

 

 

 

Uzasadnienie: Dograj do 30 godzin, daj się poznać, wejdź na ts ( jesteśmy w podobnym wieku) porozmawiamy. Wtedy będziemy myśleć o funkcji admina.

 

 

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post i poproś o ponowne otwarcie.

 

 

 

Pozdrawiamy, Administracja Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...