Skocz do zawartości
Gość

Kupno komputera (plusy za pomoc).

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie ;)

 

 

 

Otóż mam taką sprawę, że idę na studia i dopiero po pierwszym roku planuję kupić sobie bardzo porządny komputer, ale na razie przyda mi się do akademika jakiś stacjonarny, w miarę sprawny komputer, na którym będę mógł między innymi pograć w cs'a bez lagów i ewentualnie porobić jakieś inne rzeczy (bez przeciążania go). Problem polega na tym, że chciałbym go kupić w cenie 500-600 zł. Wiem, że jest to bardzo mało, ale ten komputer ma mi się sprawować tylko przez rok i na dłuższą metę nie oczekuje od niego jakiś cudów. Nie znam się jakoś wybitnie na sprzęcie, bo nie kupuję go zbyt często dlatego proszę was o radę ;) Naturalnie jeśli znajdzie się jakaś super okazja i cena będzie przekraczała 600 zł (ale nie dużo przekraczała), to też możecie dodawać linki z jakimś opisem od siebie ;) Ja od siebie jedynie mogę podać to co znajduje się na allegro w tych cenach i ewentualnie z tego moglibyście mi coś doradzić. - http://allegro.pl/listing/listing.php?counters=1&order=pd&price_enabled=1&price_from=100&price_to=600&string=komputer

 

 

 

Z góry dzięki za pomoc. Naturalnie za dobrą redę polecą plusy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No z tego co widzę, to nawet dużo jest laptopów w tych cenach i nie ma wielkiej różnicy jeśli chodzi o parametry, ale w zasadzie sam już nie wiem co będzie lepsze ;) Chodzi mi właśnie o jakieś konkrety (konkretne oferty), jeśli naturalnie komuś się chce pomóc i ma czas żeby zobaczyć coś na allegro czy innym portalu ;) Ale każda rada jest dla mnie cenna ;) Ja szukam, ale mam troszkę słabe rozeznanie na rynku komputerowym i nie chcę kupić jakiegoś totalnego gów*a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Hmm. Jeśli masz dobry stary komputer to możesz go przerobić, tzn. kupić procesor i kartę graficzną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Ale wolałbyś stacjonarny czy laptop? Osobiście polecam laptopa do użytku biurowego natomiast do gier stacjonarny ale skoro na rok to co bys nie kupil w tej cenie to w Cs'a pośmigasz ale czemu akurat tylko na rok? Nie lepiej kupić coś lepszego albo kupić części i w tym co masz poprawić.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...