Skocz do zawartości
dupadupadupadupa

[ZAMKNIĘTY Nowe autko /super fura/- pomocy!!

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko!

 

W najbliższych miesiącach mam w planie zmienić autko. Obecnie mam Peugeota 206. No niby lecą na niego wszystkie laski, silnik 1.9 w dieslu, super moc- 80 kucy, rwie asfalt jak szalony, nawet Kubica wymięka. No ale czas na coś jeszcze bardziej mocarnego.

 

Szukam, patrzę, pytam i pomyślałem, że tutaj też napiszę.

 

 

 

Moje wymagania:

 

-cena: maksymalnie 20zł + 3 zera (się szarpnął, co nie?)

 

-w miarę niskie spalanie (bo jak miałby palić 20l/100km to bym nim tylko do kościoła jeździł... a z racji tego, że nie chodzę do kościoła to będzie stał w garażu)

 

-130 koników wzwyż (ihaaaaaaa, wiśta wio Baśka!)

 

-diesel (zlot fanów diesla, czarne kłęby dymu, jak będzie konklawe to zaparkuję furę za Kaplicą Sykstyńską i odpalę silnik jak nie wybiorą papieża)

 

-5 miejsc (będą lecieć na niego wszystkie laski, więc chcę zmieścić chociaż 4)

 

-w miarę nowe (2004, bo ponoć dziewczyny lubią takie nowsze auta)

 

-mają na niego lecieć wszystkie laski (tak, jak to miałem z Peugeotem)

 

 

 

Czekam na Wasze propozycje :D

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


http://otomoto.pl/oferta/mercedes-benz-klasa-c-2-2-cdi-150-km-alufelgi-150-tys-km-przebieg-zadbana-ID6ylNYp.html

 

 

 

 

 

Bo bez gwiazdy nie ma jazdy!

 

 

 

Osobiście mam w202 c250 D , jak na 94 rocznik jest świetny, auto od początku prawka prawie (przez rok miałem beczkę starą - płacz, że sprzedałem) i nie zawodzi! przez dekadę łacznie może 3 koła włożyłem - w tym blacha za 2.000 na własne życzenie :) 

 

 

 

 

 

Spalanie: trasa 7.5 / miejski 9

 

 

 

Baaaardzo polecam, silnik nie do zajechania!

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


To moze coś z popularnego bmw :)

https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-bmw-330d-e46-black-carbon-fv-23-stan-b-dobry-ID6yMdtL.html#e3f51dfd67

3.0 diesel (moim zdaniem jeden z lepszych silników w bmw) :)

spalanie nie jest duże, 10-12 miasto/10 trasa :)

 

 

@z.r.a.z.

Co do tego silnika to spalanie w nim jest mniejsze (wiem bo jestem szczęsliwym posiadaczem) mi pali koło 7 w mieście a w trasie najniżej zszedłem do 4.6 :) a tak mniej więcej to koło 6 mam zawzwyczaj spalanie :)

Moim zdaniem jeden z najbardziej wytrzymałych silników w mercedesach, zresztą podobnie jak 2.7 aczkolwiek 2.2 jednak wygrywa :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Również polecam 3,0d bmw. 

Jak na 200 konną bestie to spalanie jest naprawdę przyzwoite :P 

W trasie spokojnie jadąc do 140 można zejść do 6,5-7l bez problemu ( mówię o manualu) 

Edytowane przez TurboDiesel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Śmieszne jest to, że jak już diesel ma 300-400k na liczniku to już jest beee bo ma tyle i tyle przebiegu. Ludzie śmiać się chce :P No jeżeli kupujesz grabiarkę za 20 tyś to wiadome, że musisz do niego dołożyć,  bo chcecie mieć jak najnowszy za cenę złomu, typowa polska mentalność. Zamiast kupić za te 20 tyś 2005r kup 2002-3, starszy model, a będzie na pewno w lepszym stanie i nie dołożysz do niego 3k tylko 500zł na oleje filtry i opłaty, ewentualnie rozrząd jeśli nie ma na łańcuchu. Mój poczciwy 1.9  ma już jakieś pół miliona i dalej zawstydza nie jedno nowsze auto :) 

 

Ps. nie patrz na przebieg tylko ogólny stan pojazdu :) ten z pół milionowym przebiegiem, może być lepszy niż ten co ma 200 tyś :) 

Ps2. 80% są kręcone diesel czy benzyna, ludzie chcą 20 letnie auto z przebiegiem 150k no to mają, a jak ma 300 to już zły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...