Skocz do zawartości
Gość

Gram Na Lajcie

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry: Gram Na Lajcie

 

Godzina, data zdarzenia: 26.06.2013 - 15:37:54

 

Mapa: de_dust2

 

STEAM_ID / IP: 83.28.206.195

 

Uzasadnienie: Bana dostałem za niby czitowanie od S0uTL4 (soutl4) nie ogarniam tego jak ktoś lepiej gra na NS to już czituje ?? Nawet nie wiem czy patrzył na spect , a i ss też nie zrobił ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Poprosilem admina ktory Cie zbanowal o wstawienie demka jako dowodu .

 

Gdy to zrobi i demko bedzie sprawdzone poinformujemy czy otrzymasz UB .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


ok, tylko dlaczego piszesz dopiero po 2 dniach i wchodziłeś na aktywnym banie na serwer ?

 

 

 

Czekamy na demo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

ok, tylko dlaczego piszesz dopiero po 2 dniach i wchodziłeś na aktywnym banie na serwer ?

 

 

 

 

Jeżeli to prawda to temat jest do zamknięcia. Odwołanie jest do 24h i jeszcze wchodzenie na aktywnym, oszustwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


ale kolego co to za różnica po ilu dniach proszę o ub ?? Akurat w tym dniu mam czas a wszedłem sie dopytac bo zobaczylem ze jest adm czy jestem aktywny i powiedział ze tak to wyszedlem i zrobilem post

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


W zasadzie 24h jest na wstawienie ss'ów nie na odwołanie. W takim przypadku myślę czas nie gra większej roli. Gorzej jak demka już by się nie dało pobrać. Sprawdzić czy masz aktywnego bana zawsze można w amxbans, do którego dostęp ma każdy a odnośnik do niego jest w tabeli z serwerami, więc tutaj się nie popisałeś. Odkąd jest na serwerze HLTV admini mają prawo dawać bany (gdy są przekonani o winie gracza) bany bez screen'ów. Proszę UBT lub adminów o pobranie demka i sprawdzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No właśnie dziś zobaczyłem że można tak sprawdzić :/ A Bonusry8 co to jest??? to nie ja nawet ... to ktoś sprawdzi wreszcie te demko ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Niestety nie zrobiłem demka. Byłem pewien, że grałeś na czitach bo celownik to ci latał i wiedziałeś gdzie kto jest. W dodatku na u@ napisały mi ze 3 osoby może, że jesteś cziter. Byłem pewien jeszcze, że na dd2 jest HLTV. Byłem na spect i obserwowałem cię ze 3 rundki.

 

 

 

Jeżeli się pomyliłem to przepraszam. To się nie powtórzy. Jeżeli bd jakieś konsekwencje tego to niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


UB to Ty chyba dostaniesz, ale po moim trupie ;) 1:37 i wszystko jasne ;) Nie wiem czy mam rozpisywać całe demko, bo to chyba nie ma sensu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...