Skocz do zawartości
Gość

Powtarzanie map.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Ostatnio zdarzyło mi się dłużej pograć na COD - modzie multi-head.

 

Zauważyłem od razu, że panuje straszna monotonność odnośnie granych map. Mianowicie praktycznie cały czas jest mapa eldorado, westwood, westwood_big, assault, assault_upc, assault_mega, dust2, dust, dust2002, dust 2009, inferno, aztec różnego rodzaju ... .

 

 

 

Moja propozycja brzmi następująco:

 

Po co na serwerze wgrane są mapy które różnią się praktycznie tylko kilkoma zmienionymi wejściami (assault, westwood, dust) ?

 

Moim zdaniem przez dobrym posunięciem byłoby pousuwać powtarzające się mapy a zostawić tylko po jednej - tej najczęściej granej.

 

W miejsce usuniętych map wrzucić coś nowego, świeżego.

 

 

 

Czekam na wasze opinie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zgodzę się z Evo. Większość ludzi by już nie grało, ponieważ zostałyby usunięte ich ulubione mapy na których dotychczas grali...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Rozumiem was ale co to jest za różnica grać zwykłego assalta czy assalta_upc ? jak dla mnie żadna. różni się wentylacja i bocznym wejściem którym nikt prawie nie chodzi. I jeszcze mozę pochylnią. Tak to jest jeden kij. Tak samo Westwood i Westwood_big. Jak jest tu różnica ? a zamiast jednego z tych westów można nic nie wgrywać i wtedy na vote pojawią się nowe, lepsze mapki.

 

CO do zdania że mniej ludzi zacznie grać to się nie zgodzę. Sądzę że lepsze dla graczy jest granie w ciągu kilku godzin 10 innych mapek niż 5 takich samych.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


qRuBy dla Ciebie żądna i dla nas też ale dla 95% ( dzieci za przeproszeniem co graja) musi być tak jak jest teraz jak byś to zabrał to grało by na serwerze 6 osób na krzyż... wiesz co się działo jak właczyliśmy nowe mapy co aquax wgrał? zanim 1 runda mineła już na u@.. leciało .. zrób bote na dd2 eldo west assalt.. więc do poraszka;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No więc w takim przypadku jak Morderca mówi trzeba albo postawić na swoje i czekać aż gracze przyzwyczają się do nowych map albo zostawić jak jest. Ja na Cod-zie nie grywam ostatnio ale grając na nim często zdarzało się że grane były powtarzające się mapki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


qruby ale ja jestem za tym i wiekszosc ogarnietych ludzi tez poprze sprawe. ale nie chodzi o nas bo my przezyjemy z tym a ludzie o ktorych napisal Mordeczka nie. bo oni musza miec swoje mapy bo tylko na takich potrafia cos ugrac, a serwerownia potrzebuje graczy wiec wedlug mnie nalezy sie niestety dostosowac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


czytajac wasze wypowiedzi czlowiek moze posikac sie ze smiechu, tlumaczenie ze mapy musza zostac bo "dzieci" przestana grac... no beczka smiechu poprostu, czyli np po asfalcie jak jest zmiana na cos nowego od razu pusty serwer tak? :) buahaha cod jest naprawde dobry wiec i gracze beda

 

 

 

PS. ale naprawde wkurw****** jest sytuacja jak z przed chwili, gralem na cod -> weesta - dd2 - eldo - aztec i ....... west big. prosze panstwa coz to bylo za zdziwienie jak w koncu po takiej dlugiej przerwie moglem zagrac westa. to je chore panowie, chore !

 

jest serwer wildwest/onlyDD2 wiec moze zrobicie cos z tymi mapami bo niektorych jeszcze nie gralem a po kilkanascie razy jest west i eldo (dziennie)

 

*prosze nie tlumaczyc tego wyborami graczy poniewaz adm jak robi vote to zawsze ktoras z ww map jest.

 

*prosze h@ o wejscie na hltv codmoda i spojrzenie na jakich mapach gramy, co 3!!!!!!!!!! mapa to west

 

 

 

dziekuje :***

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Zgadzam się w 100% z poprzednikiem.

 

Chcecie only dd2/westwood? Macie do tego osobne serwery a nie robić z COD'a wildwesta bo pseudo "dzieciaki od ninji" się zniechęcą i przestaną grać.

 

Widać jak myślicie o ogóle graczy. Nic tylko żeby zarobić - jak w naszym rządzie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Na serwerze jest nominowanie map, dlaczego nikt z tego nie korzysta? Z drugiej strony zastanówcie się dlaczego akurat te mapy są wybierane. Nie przychodzi Wam do głowy, że są najbardziej lubiane? Idąc innym torem może skasować najbardziej lubiane klasy, przecież prawie tylko one biegają po serwerze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...