Skocz do zawartości
Gość

2fast4you

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: 2fast4you

 

Wiek: 17 lat

 

Doświadczenie (w byciu adminem): 6-7 miechów

 

Znajomość AMXX (W skali 1-10): 9

 

Staż w CS-sie: 4 lata

 

Steam / NonSteam: Steam / STEAM_0:1:26314148

 

Dlaczego TY .!: dużo czasu poświecam tej grze, cały czas jak gram to tylko na tym serwerze, bede pilnowal porządku, kultury i banował cziterów itp ; ) czasto jestem świadkiem czitowania jak nie ma adminów and braku kultury.

 

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: ok 2-5h

 

Kontakt: email: [email protected] steam: STEAM_0:1:26314148

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Hm... dla mnie się jeszcze niczym nie wyróżniłeś. Fakt, masz godzin sporo, to na plus. Staż nie taki długi - według mnie na minus, tym bardziej, że masz 17 lat i o tej grze za dużo na pewno się nie dowiedziałeś :) Steam też od niedawna. Nie do końca jestem przekonany, że będziesz umiał haxów wykryć. Nie chodzi mi o takich którzy się z tym nie kryją. Ale nie chodzi tu o to, żeby każdemu podejrzanemu "trzaskać" screeny co wejście, bez oglądania tego jak gra, bo już spotkałem się z takimi adminami. Nie znam Cię zbyt dobrze z serwera, bo teraz wiadomo... sesja i grywam sporadycznie.

 

 

 

EDIT: Dobrze igorenek, że napisałeś. Przypomniało mi się. Jedyne z czego Ciebie kojarzę to bany, które dostawałeś za spam lotto (przypomnę, na 18 banów które łącznie dostałeś to aż 14 jest z tego samego powodu). Tyle razy dostawałeś i dalej spamujesz. Więc jak mamy Ciebie traktować skoro nie potrafisz zrozumieć tak prostej sprawy ? To nic takiego, ale skoro tego nie rozumiesz, to jak jest w innych sprawach ? Zmieniłem zdanie i daję NIE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Neutral ze wskazaniem na nie. Jesteś na serwerze często, ale niczym się nie wyróżniasz. Do tego jesteś uparty i nie uczysz się na błędach - tyle razy upominałem, żebyś nie bugował lotto, a ty bardzo często pierwsze co robisz po wejściu na serwer to spamujesz /lotto. Nie jest to powód totalnie cię dyskwalifikujący, ale obawiam się, że jak tego nie jesteś w stanie ogarnąć, to zwracanie ci uwagi będzie jak walka z wiatrakami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja jestem na NEUTRAL :) Dużo masz godzin i na FFA też bardzo często wpadasz, ale AKTYWNOŚĆ NA FORUM jest co najmniej marna... Popraw to i masz u mnie duże tak :)

 

 

 

P.S: Masz mikro ? bo nigdy Cię nie słyszałem na FFA ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

akceptht.png

 

 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów. Oznacza to, że zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów. Skontaktuj się z H@ w celu dopełnienia formalności.

 

 

 

Pozdrawiamy, Administracja Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...