Skocz do zawartości
Gość

d0n

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry: d0n

 

Godzina, data zdarzenia: 12.06.2013 - 20:06:42

 

Mapa: nie grałem jak mnie banowali

 

STEAM_ID / IP: 91.189.0.214

 

Uzasadnienie: To że czasem komuś pocisnę że gra na premium i jest botem, do tego cisnie na vipku to n00b. W sumie nie pamiętam kto tak się sapał 'żebym zamknął morde, bo zaraz mi załatwi bana' no najwidoczniej xdogek ma dobre kontakty z graczami (konfidentami). Uważam że kara jest za długa, nie pisze jakoś wyjątkowo wulgarnie + jak już obrażam to z klasą (nie jak pewien bot na czołgu, 'twoja matka')

 

2tyg to naprawdę przesada, zaczynają się wakacje, chce się odluzować z faktem że zdaję do następnej klasy...

 

 

 

Pozdrawiam admina i typa który na mnie doniósł - jesteś taki prawilny.

 

 

 

Długość trwania bana 2 TYG!

 

Powód Bana - Obraza + Wielokrotne Wulgi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


dOn powiem Ci Tak Twoje argumenty czy opinie o innych graczach na Cod - Mod są żałosne , po drugie nikt nie będzie na to zwracać uwagi co ty piszesz a po trzecie to szkoda w ogóle się denerwować i odstawiać fochy na innych bo klasę premium może kupić każdy nawet ty więc nwm do czego się tak za przeproszeniem ' przypierdalasz ' a co do kary zgadzam się z kolegami powyżej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Odczekaj spokojnie czas bana .. i wiecej nie klnij na serwerze bo na pewno nie raz i nie dwa miales zwracona uwage o kulture .

 

Jeszcze poczekaj na decyzje kogos z UBT .

 

 

 

Punisher a Ty nie wypowiadaj sie w tym dziale . Se7en` tak samo .. Po co macie miec % nabite

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ban jest jak najbardziej słuszny , zastanów się nad swoim zachowaniem nawet jak mówisz , że obrażasz z klasą , to tego jest za dużo. ;)) Nie popieram tak zwanego "Konfidentowania" , ale są pewne granice. Odczekaj i wróć .

 

\\\ close.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...