Skocz do zawartości
Gość

Autokampa.

Rekomendowane odpowiedzi

Proponuję zablokować możliwość kupna autokampy na serwerze FFA ;) Ludzie, to kupują i zaraz są wyrzucani, a skąd oni mają o tym wiedzieć jeżeli są na ns (przykładowo zaczynają grać w cs'a) i nie wiedzą, że autokampą się nie gra. Myślę, że łatwiej będzie po prostu zablokować jej kupno. Chyba na każdym serwerze na jakim grałem autokampa była zablokowana więc proponuję żeby u nas też to zrobić.

 

Pozdrawiam.

 

 

 

P.S: Edytuję, bo widzę teraz, że była już na ten temat rozmowa i mój błąd, że najpierw nie zerknąłem, ale ostatni post w tamtym temacie mówi, że bronie są zablokowane, a wcale do końca nie są :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


tak proszę o zablokowanie autokampy bo skoro autolama jest zakazano to i autokampa jest identyczną bronią tak więc jednoznaczne jest to z jej zakazaniem najlepszym sposobem jest blok kupna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Z regulaminu mają to wiedzieć. Jego nieznajomość nie jest usprawiedliwieniem. Poza tym można najpierw napisać, że autokampa jest na serwerze zabroniona i ewentualnie później, jeśli delikwent się nie dostosuje, banowań lub kickować. Ale oki zaraz spróbuję zablokować.

 

Proszę przetestować czy jest zablokowana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No niby tak, ale z całym szacunkiem nie znam osoby, która zanim weszła na serwer żeby sobie pograć przeczytała najpierw na forum jego regulamin. Wiem, że nieznajomość prawa nie zwalnia ze stosowania się do niego, ale też nie ułatwiajmy łamania go, bo zablokowanie takiej możliwości ułatwi pracę adminom, bo nie będą musieli ciągle upominać/kickować/banować oraz pozwoli na spokojną (nie będą się denerwować, że ktoś to kupił i teraz przez takiego padł) grę innych. Więc wyjdzie to chyba każdemu na plus. :D

 

 

 

@ Już idę testować :P

 

 

 

@ DZIAŁA !!! Dziękuję i temat do zamknięcia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...