Skocz do zawartości
Gość

Tricker już przesadził.

Rekomendowane odpowiedzi

Data i godzina:Około godziny 10-11

 

Nick admina/gracza, który zawinił: Tricker

 

Dowody: http://www9.zippyshare.com/v/97258267/file.html

 

Świadkowie:Nie pamiętam

 

Uzasadnienie:Nie mam w zwyczaju być konfidentem niemniej jednak po wielokrotnych prośbach zarówno moich jak i innych graczy o to żeby tricker nie skanował przed 7 sekundą i nie wchodził na txt które nic nie wskórały nakręciłem demko. Liczę że poniesie adekwatną karę w stosunku do przewinienia chciałbym żeby wzięte pod uwagę było to iż robił to notorycznie, jak i chętnie bym się dowiedział jaka kara zostanie mu wyznaczona. Pozdrawiam Zawisza Czarny z Garbowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dowód jest niezbity nawet niema nad czym dyskutować Tricker jeżeli chciałbyś się wyprzeć tym że to nie ty... To masz premke jeżeli komuś dałeś hasło jesteś za to tak samo odpowiedzialny poza tym muszę przyznać że bardzo mnie zawiodłeś widziałem już znaczą poprawę a tutaj piękny dajesz przykład... dodam że przejrzałem logi i Cię prosili z 10x żebyś przestał to robić zero reakcji. Zawisza biorę pod uwagę "to że robił to notorycznie" i w nagrodę zaspokoję twoją ciekawość Tricker dostaje bana na dzień.

 

 

 

 

 

"poza tym muszę przyznać że bardzo mnie zawiodłeś widziałem już znaczą poprawę a tutaj piękny dajesz przykład..." Chciałbym wykluczyć to zdanie i jednocześnie podkreślić że ten tricker to nie jest nasz admin dd2 tylko jakiś gracz z takim samym nickiem Tr!k3r zwracam honor i przepraszam. Ale tamten i tak ma dzień bana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...