Skocz do zawartości
Gość

Skarga

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, powie mi ktoś dlaczego co chwile jestem kickowany lub banowany bez powodu? Gram sobie przed chwilą na DD2 z kilkoma kolegami z klasy... Gram 10 minut i nagle mnie "kicknięto" bez powodu.. Zaczyna sie kolejna runda i dostaje Bana "cele mapy", gdzie ledwo zacząłem wybiegać ze spawnu, a bylem ct :P Takze dziekujemy ze znajomymi z gry, moze kiedys wrocimy jak zmnienicie troszke skład adminow i zamiast rekrutowac dzieciaki i glupkow, wymagajcie np. skanu dowodu czy czegos bo inaczej wielu graczy odejdzie.. Pozdrawiam

 

 

 

Edit. Aha, zapomnialem ze admin musi byc skumplowany z racem "or" gdyz ewidentnie bylo widac ze koles gra na czitach, ale admin nie mal nawet podejrzen... a mnie juz banowany ze 3 razy bez powodu;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wzór skargi:

 

 

 

Data i godzina:

 

Nick admina/gracza, który zawinił:

 

Dowody:

 

Świadkowie:

 

Uzasadnienie:

 

 

 

Skargi bez dowodów kończyć się będą ostrzeżeniem dla skarżącego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie wiem nawet jak sie nazywa, nie wiem jak to sprawdzic.. Nie bede sie bawil w jakis posrany wzor, dalem Wam tylko rade co do rekrutacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Co do kicków to jak jest pełen serwer , i wchodzi vip to automatycznie kogoś kicka. Może akurat miałeś takiego nie farta. A co do reszty , nie dostosowałeś się do wzoru i nie masz żadnego dowodu. Zamykam i daję 10%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...