Skocz do zawartości
Ravi

Podanie wojo2807

Rekomendowane odpowiedzi

Program, którym się posługujesz: PhotoShop cs7

 

W czym się specjalizujesz: loga bannery i takie tam

 

Jak długo zajmujesz się robieniem grafiki: 1 rok

 

Kilka Twoich prac : prosze

 

 

 

1. 98525504218705177361.png

 

 

 

2. 92300491960000802279.png

 

 

 

3. 57627130953675738307.png

 

 

 

4. 05473702696515660665.png

 

 

 

5. 37361631886430424851.png

 

 

 

6. 18084013556790231755.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dam ci Tak , ponieważ graficy olewają swoją posadę i nic nie robią.Co to prac nie są najlepsze ale są dobre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jeśli będziesz AKTYWNY to jestem na tak :) A co do prac, to przecież jeszcze się chłopak uczy więc dajmy mu szansę się rozwijać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie chce sie z Toba klocic na forum . I niepotrzebnie spamowac w tym dziale wiadomosciami . Ale jezeli dwoch adminow pisze pod moim demkiem ( pisali dzis ) ze ewidentnie grasz na wh . I ze nie dostajesz UB . Wiec chyba jednak nie wyjasniles wszystkiego .

 

Na demku widac ze jest wh i administracji to raczej nie interesuje czy to byles Ty czy twoj brat . Twoj nick , twoje IP . I to starczy zeby nie dac UB .

 

 

 

A jezeli wyjasniles sprawe z H@ lub z jakims innym adminem to popros go zeby o tym poinformowal na forum pod demkiem ze sprawa zostala wyjasniona i ze otrzymales UB.

 

 

 

Pozdrawiam

 

 

 

 

 

EDIT :/

 

 

 

Twoja wiadomosc do mnie na PW na forum , cytuje :

 

 

 

Witaj wiem że ty już mnie nie lubisz ze grałem na cheatach ale chciałem ci powiedziec ze to nie ja grałem to moj młodszy brat przyznał sie gadałem z administratorem nawet o tym i chciałem ci powiedziec ze nie gram na chitach i jestem za tym by tego nie było chce zostac tutaj grafikiem robic prace a ty mi na to nie pozwalasz.Jeśli grasz na DD2 to powinnas zauwazyc jak ja gram a jak grał ktos na wh dziekuje

 

 

 

` Pierwsze zdanie " Ze gralem na cheatach " Ale jednak to nie Ty ? :) Moze zle cos zrozumialem ale dobra mniejsza o to .

 

` Ale jak pisalem wyzej kolego , dowody sa ze na twoim koncie ktos gral na wh ( nie obchodzi mnie kto ) i na tym temat sie zamyka .

 

` Poczekamy na wypowiedz H@ jak przeanalizuje wszystko i podejmie wlasciwa decyzje .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


odrzuc.png

 

 

Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to iż nie zostałeś przyjęty na stanowisko serwerowego grafika.

 

 

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post i poproś o ponowne otwarcie.

 

 

 

Pozdrawiamy, Administracja Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...