Skocz do zawartości
Gość

Podanie o admina - OstraKupa

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: OstraKupa

 

Wiek: 18 (we wrześniu strzeli 19)

 

Doświadczenie (w byciu adminem): Byłem adminem kilka razy. Raz TP i FFA na jednej (dość dużej) serwerowni, a później z kolegami założyliśmy swoją serwerownie. Po dłuższej przerwie znów dostałem admina na pewnym serwerze FFA.

 

Znajomość AMXX (W skali 1-10): Jeśli chodzi o samą grę 8 (dałbym 10, ale dawno nie adminowałem, przez co musiałbym odnowić pewną automatykę, co jak myślę byłoby kwestią chwili)

 

Staż w CS-sie: Zacząłem ok. roku 2008 na ns, a potem jak widać od 2009 już steam (oczywiście miałem przerwy jak chyba każdy).

 

Steam / NonSteam: STEAM

 

Dlaczego TY .!: Nie jestem jakimś PRO-Gamer'em, ale w cs'a umiem w miarę dobrze grać i jako admin zawsze starałem się wykonywać moje obowiązki sumiennie oraz nikt się na mnie nigdy nie skarżył. Dawałem bana zawsze z odpowiednim do danego przypadku wytłumaczeniem. Jestem bezkonfliktowy i mam dość duże doświadczenie, a ponadto chciałbym pomóc w rozwinięciu serwera. Na serwerze staram się pomagać adminom poprzez pisanie na u@ i myślę, że przyda się dodatkowa pomoc.

 

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: Aktualnie jestem po maturze i mam 4 miesiące wakacji więc w dzień kiedy z nikim się nie spotykam lub nie mam innych zajęć spędzam w grze 3-7 godzin. W innych przypadkach wchodzę wtedy kiedy tylko mam czas.

 

Kontakt: Steam (operatywny_oprawca), PW, telefon kom. (podam numer na PW)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na TAK

 

 

 

-Wydajesz się być ogarnięty.

 

-Starasz się być aktywny na forum.

 

-Nie ma z tobą problemów

 

-Masz 28h na serwerze to jest jedyny minusik ^^

 

-Steam

 

-Wiek

 

-Inteligenty

 

-Miły

 

-Pomocny

 

-Masz doświadczenie w tym co robisz

 

-...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Razi Twój nick (ja musiałem zmienić to i ty, a co!), miałem przyjemność porozmawiać z Tobą na TS, wydajesz się być ogarnięty, admin jakimś ultra pro gamerem być nie musi. Neutral/Tak z lekkim wychyleniem na to drugie. Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Kamyk nawet mnie nie denerwuj, bo prawie zawsze jest przynajmniej jeden admin na serwerze !!

 

A co do podania to wydaję mi się że ogarniesz i masz ode mnie TAK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Naturalnie, że się zgadzam. Jeśli tylko komuś przeszkadza mój nick, to oczywiście nie będzie dla mnie problemem jego zmiana. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

akceptht.png

 

 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów. Oznacza to, że zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów. Skontaktuj się z H@ w celu dopełnienia formalności.

 

 

 

Pozdrawiamy, Administracja Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...