Skocz do zawartości
Gość

Podanie o admina.

Rekomendowane odpowiedzi

Siema.

 

Nick: <- ZOLTA WKURWIAJACA KROPKA

 

Wiek: 19

 

Doświadczenie (w byciu adminem): jako takie, kiedyś tam byłem.

 

Znajomość AMXX (W skali 1-10): 7

 

Staż w CS-sie: 4-5

 

Steam / NonSteam: Steam

 

Dlaczego TY .!: Bo ja. Nie lubię cheaterów i lubię czuć respekt. Nie no, beka.

 

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: Matura napisana, 4-5h.

 

Kontakt: Nie wiem co, telefonu nie podam, fejsa to samo, PW tutaj. :)

 

 

 

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Bywasz często na serwerze i jeśli chodzi o grę, to mega ogarniasz ;) ale przeczytaj regulamin i zastanów się do końca, czy zastosowałeś się do jego zaleceń ;) chodzi mi tutaj szczególnie o aktywność na forum oraz o przegrane godziny chociaż wiem, że miałeś różne nicki w grze, ale ich tutaj nie wymieniłeś ;) Jeśli chodzi o mnie, to daję Ci NEUTRAL, bo wiem, że jesteś ogarnięty, ale przecież trzeba się stosować do regulaminów, bo po to one są oraz nie wiem też czy wszystkim spodoba się Twój aktualny nick (mi to nie przeszkadza).

 

 

 

Edit by HardeQ - Kolor usuwam ponieważ czerwony jest tylko dla administracji

 

 

 

@: Przepraszam za błąd ;) może nie zapamiętałem dobrze z regulaminu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nick zawsze można zmienić, godziny na serwerze się nie sumują a ja do nicku nie przykładam żadnej wagi i praktycznie co chwilę go zmieniam. Aktywność na forum znikoma bo nie miałem czego tu szukać, wiadomo, jak dostanę posadę to się to zmieni, bo będę zainteresowany tym co się dzieje.

 

 

 

PS. Lubię ogarniać głowy. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Widoczny na serverze , aktywność na forum zawsze można poprawić , rozmawiałem z Tobą na Tsie . Wydajesz się w miarę ogarnięty, ode mnie masz tak . ;))

 

Ps : NIE MOŻNA PISAĆ W SWOIM PODANIU !!!! (Nie musisz nic podawac , wystarczy steam . ;PP)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Co raz częściej widze go na serwerze :D

 

Kulturalny, można z nim pogadać, ogarnięty. Gra w miare (łatwy cel z niego :D)

 

Przydałby się taki admin :D

 

TAK!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Przede wszystkim ten nick nie ma prawa bytu u admina, ani każdy inny z wulgaryzmami. O kulturze raczej on nie świadczy. Nadrób godziny na serwerze. Kontaktu nie potrafisz podać a jest tyle możliwości jak choćby steam, gg, skype czy też ts pod warunkiem, że na niego zaglądasz. Piszesz w odpowiedzi na pytanie "dlaczego Ty", że lubisz czuć respekt. To ja się zapytam do czego lub kogo? na końcu "nie no beka". Cóż to ma znaczyć? Beka z nas, serwera, graczy, cheater`ów czy może z respektu? Żeby nie pisać we własnym podaniu możesz odpowiedzieć mi na PW, badź gg 44997, mail [email protected], ewentualnie na steam tomunio25. Skype nie podam gdyż jest tylko dla najbliższych memu sercu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

akceptht.png

 

 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów. Oznacza to, że zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów. Skontaktuj się z H@ w celu dopełnienia formalności.

 

 

 

Pozdrawiamy, Administracja Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...