Skocz do zawartości
Gość

skarga na adm

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałem zgłosic skarge na nijakiego adminka fiskena. Gosc sypie banami kiedy mu sie żywnie podoba, jak ma gorszy humor, jak slabo mu idzie. Dzisiaj wszedlem na server zapytalem kto dal mi wczoraj bana a on serdecznie odpowiedział mi: "zamknij juz morde bo tylko wkurwiasz ludzi" po czym dostalem bana na 1 godzine. CZy to jest do cholery uczciwe?

 

 

 

/Brak wzoru+dowodów +10% / eSej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Po pierwsze napisz co pisales wczesniej kolego. Jak swoja ironiczna gadka denerwowales ludzi. Jak pisales ze tutaj admini to cwaniacy itp. Ja sie nie bede tlumacz sa logi i tyle zasluzyles na bana dziekuje skonczylem. Ja bez powodow banow nie daje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


a jednak cwaniaczku dajesz. Wczoraj tez huj wie za co dostalem, huj cie to obchodzi o czym gadam ze znajomym. I ogranicz troche dawanie tych banow bo tak ci lamusie zrobie kolo dupy ze sie zdziwisz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Po pierwsze skarga nie jest oparta na żadnych dowodach, a po drugie to nigdy nie widziałem żeby fiksen nadużywał swojej władzy. I tak admini mają do was dużą cierpliwość.

 

 

 

Za takie wyrażenia w stronę admina powinien polecieć ban tygodniowy, moim zdaniem.

 

 

 

Temat do zamknięcia bo nie ma o czym tu za bardzo dyskutować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Poziom wypowiedzi jest tak niski że należy zamknąć tą dyskusję. Mam nadzieje że moderator przepatrzy cały temat i wyciągnie jakieś konsekwencję. Zaraz wysyłam link na pw do opiekuna, niech on zadecyduje co dzieje się w jego grupie. Najważniejsze, bez dowodów nie ma skargi, tyle.

 

 

 

 

 

//close.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...