Skocz do zawartości
Gość

O co kaman ?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

<*>`[G]rubys [t] killed Wyindywidualizowany with awp

 

[AMXBans] ===============================================

 

[AMXBans] Banned by Admin: Wyindywidualizowany

 

[AMXBans] You can complain about your ban @ www.multi-head.pl

 

[AMXBans] Reason: 'Oszustwo na ks!'

 

[AMXBans] Duration: '1 week'

 

[AMXBans] Your SteamID: 'STEAM_ID_LAN'

 

[AMXBans] Your IP: '83.29.193.10'

 

[AMXBans] ===============================================

 

UAV wezwany pr

 

O co chodzi ? o.O

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Zgłosiłem adminom na steam a oni to sprawdzili.... ze dziwne ale na 80 + levelu nagle dostajesz exp za 50 uav ? ciekawe.. myślisz ze nikt nie zauwazy ze jak admina nie ma to sobie kreske w nicku zmieniasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

twoja osoba jest bardzo Ciekawa.. masz przegrane 56h i 80 lewels + z tego co wiem. to już ma się na tym levelu ks zrobione na 50,,, a nie dopiero się je kończy i dostaje exp. więc to bardzo ciekawa sprawa. czy nie złapałeś jakiegoś buga jak ja ostatnio i nic o tym nie mówisz czy tak jak Cie z innymi adminami na game track złapaliśmy ze masz w różna stronę kreski postawioną :) jedyny twój fart ze miałeś to na alpinie,, a jak wszedł admin to szybko zmieniłeś i jak już bana dostałeś to miałeś w dobra stronę.. lecz myślę ze wszyscy którzy byli w grze jak i patrzyli na tą akcję to się wypowiedzą. Naj bardziej mnie dziwi to ze na forum w nicku kresek żadnych nie masz a w grze tak. to tak dla bezpieczeństwa???.. Ponadto ze skargi na mnie. H@ udowodnił ze kłamałeś że mnie podsłuchiwałeś i tp więcej tu> http://www.multi-head.pl/showthread.php?tid=7671 <<.

 

Z każdą chwilą coraz więcej na Ciebie dowodów jest co Cie stawia w coraz gorszym świetle.

 

I mam pytanie bo podajesz się za Grubego Czarnego Kota. tak powtarzają ludzie a nim nie jesteś przecież .bo kot miał steam i mamy go w znajomych i psujesz reputację człowiekowi... Może zatrzymasz to i powiesz na wszystkie tematy prawdę jak też przyznasz się do tego co zrobiłeś zle/skłamałeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Nom :) Jak mowi Morderca ty nie jestes Grubym Kotem :) tylko psujesz mu reputacje jeden gracz juz zostal zbanowany za podszywanie sie pod kogos kim nie jest ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...