Skocz do zawartości
Gość

Nowy serwer DeathRun

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Mam pomysł na nowy serwer . Mianowicie był by to Deathrun 700lvl . Jako iż przed grą na naszym M-H grałem na takim modzie . Takie serwery ściągają ogromną ilość graczy . Mam pomysły na klasy . Wystarczyło by dobrze rozreklamować serwer i byłby wypełniony po uszy!!! Zdaje Sobie sprawę , że rozkręcany jest cod 45 K ale ten może być następnym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Bardzo dobry pomysł ;) Ja poza takim serwerem jak FFA uwielbiam sobie dla rozluźnienia pograć na Deathrun'ie ;) Popieram pomysł w 100% ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Dokładnie jak Triker poczekajmy chwilkę aż serwer 45k cod mod bedzie juz pełny i zaczniemy robić death runa :D ale jest to dobra sprawa !!! ( na tak )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Cod 45 k jest na poczatku listy serverow do rozkrecenia :) A DR z lvl to bardzo dobry pomysl jestem na tak :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Również jestem za tym abyśmy mieli serwer DR , ale jak pisali moi przedmówcy to najpierw trzeba rozkręcić COD 45k lvl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tak jak aquax powiedział DR będzie na 80% po ogarnięciu CODA 45k :) Zamykam temat żeby spamu nie było

 

 

 

 

 

 

 

 

 

//Zamykam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


/otwieram

 

Troszke sie plany zmienily, lecz jest taka sprawa ze jezeli zarowno cod mod dobrze wypali jak i pozostale serwery ogarniemy dobrze to obiecuje ze mozna nawet wiecej niz 1 serwer postawic, lecz musicie nam pomoc w rozreklamowaniu tych co sa teraz i zapelnieniu ich :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...