Skocz do zawartości
Gość

NoFartThatsSkill!

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Twój nick podczas gry: NoFartThatsSkill!

 

Godzina, data zdarzenia: 27 maja 2013 rok 20 ; 00 .. ?

 

Mapa: DD2

 

STEAM_ID / IP: dawałem na ss;ach wczesniej

 

Uzasadnienie:

 

Oskarżono mnie o aima .. mhm to teraz ziom mi go udowodnij jak go wgl mialem ;) to ze dobrze strzelam heady to nie znaczy ze aim.

 

 

 

[AMXBans] Jestes zbanowany na tym serwerze!

 

[AMXBans] Jestes zbanowany Permanentnie.

 

[AMXBans] Zbanowany Nick : NoFartThatsSkill!

 

[AMXBans] Powod : ' AIM '

 

[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.multi-head.pl/amxbansdd2/ban_list.php

 

[AMXBans] Twoj SteamID : ' STEAM_ID_LAN '

 

[AMXBans] Twoje IP : ' 178.212.169.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A więc proszę wstawić to co masz w konsoli

 

Ok więc teraz ja coś powiem oglądałem cie na 2 mapach i cały czas waliłeś banie wyszedłeś z za rogu i bania sory ale ub nie będzie ja rozpoznam zwykłego gracza od odpalonego nawet celownik tobie latał jak opętany to tyle z mojej strony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

hahahah :D Stary jakbym mial aimbota to bym wszystkich na gali wyjechal 1 strzalem a musialem sie nameczyć troche stary nie jestem dzieckiem gram dlugo w cs'a mam mega doświadczenie to była dopiero połowa co pokazałem . coś kolo 10 razy SS mialem i teraz aim ? ... :o

 

 

 

wyszłem za rogu i bania ? no , ok ale ja strzelać umiem a nie full pi***a jak inni :) wybacz prawda boli a odpalony nie byłem

 

 

 

 

 

To prosze o demko ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Godzine podałem i wszystko dał mi powód ze aimbot . dowodów nie przedstawił tylko twierdzi ze według niego to ja aima mialem no bez jaj co za admini najpierw 10 x ss a potem ban za aima ...

 

 

 

Co do tego demka oglądałem Go i jakoś nie widze nic podejrzanego ale to admin ma wstawić demko + podejrzane akcje nie ja ;)

 

 

 

czas ma do 20:10 wtedy mijają 24 h i mam mieć UB :)

 

 

 

Edit

 

@

 

8. Admin ma 24h od założenia tematu na rozpisanie demka, jeżeli tego nie zrobi, zostanie ukarany.

 

 

 

Ps. 24 h Mineło czekam na UB :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Aim ustawiony na głowę , widać strzelasz gdzieś po nogach , brzuchu , celownik spuszczony w ziemię, a za każdym razem Head . ! Ładnie wszystko widać kolego .;))

 

http://www.disconnect.pl/demos.php?id=1129&day=27&month=05 27.05.2013 , godz . 19.46 , 3 rundy kampi na respie , a później wychodzi i same Heady ! Bez Ub . Pozdrawiam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...