Skocz do zawartości
Gość

Podanie - Chef

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Nick: Chef

 

Wiek: 17

 

Doświadczenie (w byciu adminem): Admin na CS-*** 4Fun przez 1,5 roku

 

Znajomość AMXX (W skali 1-10): 9

 

Staż w CS-sie: Gram od 5 lat

 

Steam / NonSteam: Rozmawiałem już z Consecuente on powinien znać sprawę, miałem Steama ale mi się zrypał. Zrobiłem jak mi Consecuente podpowiedział aby zrobić Reinstala ale to również nie pomogło, ale w sobotę jadę do Media i kupuję nowego steama, więc w ciągu 2-3 dni będzie.

 

Dlaczego TY .!: Dlaczego ja? Witam, według mnie powinienem dostać admina, ponieważ spędzam sporo czasu na serwerze Only DD2 - gram tylko tam i wiem w sumie wszystko o serwerze, znam wszystkich adminów, znam bardzo dobrze AMXX, mam doświadczenie z serwera CS-*** 4Fun, a myślę że to dobre doświadczenie bo serwer jest jednym z najlepszych w Polsce tak samo jak Multi-Head Only DD2 dlatego chciał bym pomóc w tym by serwer był cały czas na Topie. Chciał bym pomagać innym w grze poprzez usuwanie graczy którzy łamią zasady na serwerze i tym samym umilić grę innym. Już coraz więcej ludzi idzie za mną i zostawiają Puchatka i idą na Multi-Head ale twierdzą że serwer przyciąga cziterów, którzy przez 10-15 min grają sobie bez karnie i to chcę zmienić, dlatego właśnie ja powinienem dostać admina, bo nie robię tego dla siebie tylko zależy mi na serwerze.

 

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: od godz 15.00 do godz 23.00 jestem cały czas.

 

Kontakt:

 

GG - 47189733

 

Email : [email protected]

 

 

 

//edytowane przez Consecuente

 

Bez zbędnych nazw proszę

 

//edytowane przez S0uTL4

 

Poprawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Jestem na nie.

 

Osobiście w ogóle nie kojarzę, żebyś grał na DD2. Ponieważ akurat od 15 do późnego wieczora siedzę na serwerze najmniej, pokusiłem się o sprawdzenie gametrackera czy się nie mijamy. W sumie nie myliłem się:

 

http://www.gametracker.com/player/Chef/80.72.43.106:27027/

 

9 minut? Musiałeś mieć naprawdę duże szczęście żeby poznać wtedy wszystkich adminów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Na Nie bo jestes fejkiem. Steam Ci sie zrypal tak i nie szkoda Ci steam 2k4? I z tego co patrze to na steamie masz przegrane 12godzin w tygodniu. Ja bylem dosyc dlugo adminem na tej sieci i znam prawdziwego Chefa i nie ma na pewno 17 lat. Za te fejkowanie odrazu perm sie nalezy -.-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

 

Na Nie bo jestes fejkiem. Steam Ci sie zrypal tak i nie szkoda Ci steam 2k4? I z tego co patrze to na steamie masz przegrane 12godzin w tygodniu. Ja bylem dosyc dlugo adminem na tej sieci i znam prawdziwego Chefa i nie ma na pewno 17 lat. Za te fejkowanie odrazu perm sie nalezy -.-

 

 

 

 

Skoro mnie znasz z puchatka to pewnie masz moje gg tak?

 


 

 

Jestem na nie.

 

Osobiście w ogóle nie kojarzę, żebyś grał na DD2. Ponieważ akurat od 15 do późnego wieczora siedzę na serwerze najmniej, pokusiłem się o sprawdzenie gametrackera czy się nie mijamy. W sumie nie myliłem się:

 

http://www.gametracker.com/player/Chef/80.72.43.106:27027/

 

9 minut? Musiałeś mieć naprawdę duże szczęście żeby poznać wtedy wszystkich adminów :)

 

 

 

 

9 minut bo zmieniłem nick, wcześniej Ch, najważniejesze że najważniejsza 3 mnie zna, Consecuente, aquax i NightWolf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

 

Nie uzywam gg. Dawaj sid i jak masz na imie przypomnij ?

 

 

 

 

skoro jesteś fisken to powinieneś znać moje gg

 

 

 

 

 

"Nie uzywam gg" i już cos krecisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

+Mało przegrane na serwerze.

 

+Mała aktywność na forum.

 

+W ogólę Cię nie znam a jak tu widzę to też Cię nie znają

 

+ piszesz pod swoim podaniem

 

+ nie posiadasz steam

 

---> kierunek Nie.. <---

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Żal mi cie Chef.

 

1 - to nie jest gg Chefa

 

2 - Chef jest tylko jeden

 

3 - Chef gra tylko na Puchatku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

1. Czerwony kolor tylko dla adminki :D

 

2.Czerwony kolor tylko dla adminki :D

 

3.Czerwony kolor tylko dla adminki :D

 

 

 

NIE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

odrzuc.png

 

 

 

 

 

Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to iż nie zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera.

 

 

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post i poproś o ponowne otwarcie.

 

 

 

Pozdrawiamy, Administracja Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...