Skocz do zawartości
Gość

podanie by Zegar

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Program, którym się posługujesz: Adobe Photoshop 7.0

 

W czym się specjalizujesz: Jeśli chodzi i Projekty graficzne mogę wykonać wszystkie

 

Jak długo zajmujesz się robieniem grafiki: 3 lata

 

Kilka Twoich prac:

 

 

 

1. //Edit By xDoGeK || Usuwam czerwony kolor || + 10 % za Używanie czerwonego koloru.[/color]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Mi tam się podoba Na TAK ! :3 . Jest dużo grafików ale zawsze nowy może się przydac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Yoł.

 

Oczywiście na tak.

 

Mało jest grafików w naszej sieci, tzn. nie tyle co mało, ale rzadko wchodzą i rzadko zlecenia wykonują ;D

 

Ja od 3 tyg chce żeby ktoś mi zrobił avka i sygne x2 więc czekam ziomek|! :D

 

 

 

na tak ! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Nie rozumiem cię Consecuente o co chodzi ? Bo analfabetą to ja nie jestem ..... Ale ty ja tego Ostatniego pod pracami to ja nie pisałem nic ..... tego co pisze ""Wiem że na forum jest bardzo ale to bardzo krótko ale to da się nadrobić proszę o suwerenność dla mojej Osoby""

 

To ja Nie Pisałem .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Słowo suwerenność odnosi się najczęściej do państwa a Ty nie wiem w jakim sensie go używasz. Jeszcze nie słyszałem słów "proszę o suwerenność".

 

 

 

Grafiki to połowa z neta ściągnięte i przeskalowane. Sory, ale w tych pracach nie widzę Twoich 3 lat pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Eee, nie najgorsze te napisy.. Ja bym Cie chyba wziął, biorąc pod uwage ze zrezygnował Vinci po dniu pracy na staowisku :P Tym bardziej ze od poczatku lipca mnie nie bedzie na miesiac bo mam urlop i wroce dopiero na poczatku sierpnia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Nie wiem czemu nikt nie postanowił nic co do Ciebie ale teraz jest juz 4 grafikow, bo zaakceptowali podanie Relopa (nie pytaj mnie czemu) a Twe prace są duzo lepsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

 

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

odrzuc.png

 

 

Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to iż nie zostałeś przyjęty na stanowisko sieciowego grafika.

 

 

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post i poproś o ponowne otwarcie.

 

 

 

-Użytkownik nie wchodził od 15.06.2013

 

 

 

Pozdrawiamy, Administracja Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...