Skocz do zawartości
Gość

Skarga na RastaMan

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Data i godzina: 16:40 13.05.2013

 

Nick admina/gracza, który zawinił: RastaMan

 

Dowody:

 

*DEAD* NEq : Rasta ogar u@ !!!!!!!!!!!!!!

 

*** xPawel:D killed Killq ;D with a headshot from m4a1 ***

 

*DEAD* MrGuero : elo wszystkim:D

 

 

 

CysiekPL is joining the Terrorist force

 

[F]ra[G][G]e[R] [t] * @@@ QPAD dropped

 

*DEAD* Siwy : /wyzwania

 

 

 

xPawel:D killed TheRisingSun with m4a1

 

*DEAD* babcia ma cela : /wyzwania

 

 

 

Shelleri killed xPawel:D with grenade

 

(PLAYER) NEq : Lukas miny pod drabinka

 

MADAfaka dropped

 

MADAfaka has left the game

 

Shelleri : /ks

 

 

 

This server is using AMX Mod X

 

Visit http://www.amxmodx.org

 

Predator Missle wezwany przez Shelleri

 

MangeQ dropped

 

MangeQ has left the game

 

*DEAD* MrGuero : /ks

 

 

 

CysiekPL dropped

 

CysiekPL has left the game

 

AWP SnajpeR connected

 

koksowski:) dropped

 

koksowski:) has left the game

 

x

 

[RoundSound] Teraz gramy: Multi-Head RS7

 

*DEAD* NEq : Nie wieze ze Rasta taki nieogar

 

(PLAYER) NEq : Rasta kurwa mac Lukas stawia miny pod drabinka !!!!

 

Świadkowie: Mysle ze Ci na ktorych pisanie na u@ nie reagowal

 

Uzasadnienie: Typek o nicku Lukas postawil kilka razy miny pod drabinka zglaszalem to przez chyba 10min ale RastaMan gral dalej. To co jest na czerwono to jest dowod jak pisalem na u@ do RastaMan ale to i tak nie wszystko bo bylo tego wiecej.

 

 

 

 

 

Czerwony kolor, nie dla zwykłych użytkowników + 10 % / xDoGeK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Po 1 jako dowód robi się screen a nie kopiuje z konsoli , bo mogłeś sobie pododawać co chcesz. Z tego co pamiętam 2 razy składałes podanie a nie wiesz tak prostej rzeczy że taki dowód to nie dowód. Po 2 poczekajmy na wypowiedz admina czy faktycznie taka sytuacja miała miejsce . Admin ma obowiązek wejść na spect i sprawdzić czy faktycznie x gracz stawia miny w niedozwolonym miejscu. Po 3 wieża to jest krzywa sam wiesz gdzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Temat powinienem zamknąć, ale jednak tego zrobić nie mogę.

 

Dopóki nie przedstawisz dowodów, graczowi "RastaMan" nic nie zrobisz.

 

Czekamy na wypowiedź Head Admina, który owy temat zamknie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Cos mi kojarzy ten spam ;)

 

 

 

Po 1 miny byly kolo drabinki a nie pod :) Po 2 sam wyciag z konsoli nic nie znaczy tylko to ze mi spamowales a nie wiedziales co ja robie ;) po 3 brak dowodow na winnosc lukasa z tymi minami wiec nie ma nic oskarzajacego mnie ;) jak dla mnie skarga do zamkniecia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

NEq, jesli uwazasz ze rola admina jest prosta. To sie mylisz. Zastanow sie chlopie jak Rasta ma "ogranac" 25+ osob sam ? I kazdego z osobna z kontrolowac. Gdybysmy my admini reagowali na kazde zawołanie typu ten wh ten aim i tak dalej to nikt by nie grał gdyz wiele razy slysze od graczy ten wh ten aim ten przeklina ten afk ten spamuje ten to tam i jeszcze co innego, aby z kontrolowac to wszystko potrzebne jest troszke czasu a Ty widze z uporem maniaka jedna wypowiedz napisales pod druga praktycznie, ja osobicie dałbym Ci 5 min odpoczynku za to. skarga wydaje mi sie nie sluszna nawet nie z braku dowodow a czystej glupoty i nachalnosci gracza . podejrzewam grana zyciowka 10:1 i dlatego taka napinka by nie umierac za szybko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

 

NEq, jesli uwazasz ze rola admina jest prosta. To sie mylisz. Zastanow sie chlopie jak Rasta ma "ogranac" 25+ osob sam ? I kazdego z osobna z kontrolowac. Gdybysmy my admini reagowali na kazde zawołanie typu ten wh ten aim i tak dalej to nikt by nie grał gdyz wiele razy slysze od graczy ten wh ten aim ten przeklina ten afk ten spamuje ten to tam i jeszcze co innego, aby z kontrolowac to wszystko potrzebne jest troszke czasu a Ty widze z uporem maniaka jedna wypowiedz napisales pod druga praktycznie, ja osobicie dałbym Ci 5 min odpoczynku za to. skarga wydaje mi sie nie sluszna nawet nie z braku dowodow a czystej glupoty i nachalnosci gracza . podejrzewam grana zyciowka 10:1 i dlatego taka napinka by nie umierac za szybko.

 

 

Nie wierze co za typek. Mialem admina na 2 serwach i jak ktos pisal do mnie ze gracz ma np wh lub aim to odrazu sprawdzalem i ogarnialem to wszystko a nie jak niektorzy admini tutaj. I osmieszyles sie tym ze moja zyciowka to 10:1 bo mialem owiele lepsze staty nie chce podawac serwera zeby nie reklamowac ale mialem tam staty 89:9 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

 

 

 

Nie wierze co za typek. Mialem admina na 2 serwach i jak ktos pisal do mnie ze gracz ma np wh lub aim to odrazu sprawdzalem i ogarnialem to wszystko a nie jak niektorzy admini tutaj. I osmieszyles sie tym ze moja zyciowka to 10:1 bo mialem owiele lepsze staty nie chce podawac serwera zeby nie reklamowac ale mialem tam staty 89:9 ;)

 

 

 

 

Osmieszyles to samego siebie piszac taka durna skarge. Widac ze nie dawno pisales test gimnazjalny. 89:9 to moze miales jak przysnilo ci sie a rano obudziles sie caly mokry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...