Skocz do zawartości
Gość

[Skarga] Morderca

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Niby co na tym ss widać? Ja tutaj nic złego nie widzę.. Moim zdaniem skarga bez dobrego uzasadnienia. Pozdrawiam T1M3 :E

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Co do tego ,że robi ssy podczas gry to jest spory problem i proszę mordercę o wytłumaczenie się z tego ,ale airstrika na respa można bo nie ma nic o tym w regulaminie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

bylem przy tym i jak Morderca dawal graczowi ssy to byl na spekcie, potem wszedl spowrotem do gry..

 

skarga raczej nie ma sensu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Człowieku jak Aspirynka albo predator to chyba wali się go na respie? regulamin na tej mapie nie zabrania tego. Więc radze ci się zapoznać z regulaminem. bo grasz chyba dziś pierwszy dzień po za tym jak robię komuś ss to jestem na spekt więc ? uważam ze skarga bez dowodów i ta fotka niczego nie pokazuje. było wejść na spekta i mi zrobic fotke jak bylem. na respie przed 7s. albo nie wiem co. bo tu nie ma dowodów. tylko wmawianie mi czegoś i proszę o % za takie coś. jak daje bany za ping też mam iść na spekta?. Pozdrawiam

 

Polecam zapoznać się z regulaminem Cod-Mod + admina Cod mod. co musze. i tp. bo bez urazy ewidętny brak tutaj w tej sytacji i do tego piszesz skargę jeszcze. Proszę o reakcję h@/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Widocznie regulamin jest trochę niezrozumiały. W 2:23 nie można nic na resp i tak wyczytałem... A on puścił w 2:23-2:24 nalot, więc stwierdziłem, że to niezgodne z regulaminem.

 

 

 

A co do Twojej wypowiedzi Magic - ręka rękę myje. Swój swego broni i tak dalej... WIem, co widziałem i raczej w takich sytuacjach nie muszę robić ssa, żeby uduwodnić że nie siedział na spect. ON nie siedział na spect, nie róbcie ze mnie durnia. Był jeszcze jeden admin i tamten siedział już jakiś czas na spect i innemu kolesiowi dał bana na ss lub za czity (coś takiego).

 

 

 

Pozostaje jeszcze sprawa nie reagowania na wezwania na u@. Jak coś zgłaszam i ewentualnie mylę się, to chociaż jakaś reakcja typu "tak można" powinna mieć miejsce, a nie totalna ignoracja gracza. Jak wy przyciągniecie nowych graczy, jak tak się traktuje ich ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Kolego na tym ssie nic nie widać skarga nie słuszna a po drugie brak wzoru ja ci daje 10% a H@ niech sie wypowie bo mi nie wolno zamykać skarg :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Jesteście śmieszni.

 

 

 

Po 1. nie mogę znaleźć tematu, gdzie podany jest wzór skargi, więc jak ja mam ją zastosować? Powinniście zrobić tak, żeby każdy łatwo miał dostęp do takiej rzeczy bez problemów.

 

 

 

Po 2. jakim prawem dałeś mi ostrzeżenie, że nie mam dowodów? CO to w ogóle za powód jest? Żygać mi się chce jak patrzę na takie dzieci.

 

 

 

Poczekam na słowo od H@ .

 

 

 

 

 

Hahah Nie mogłeś znaleźć wzoru ?? jak wchodzisz do działu skargi na górze masz napisane ... wystarczy pomyśleć//jupik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Zgadzam sie z timem nic nie widac tutaj :) A to ze airstrike jest puszczony to nic nie swiadczy :) Regulamin tego nie zabrania :)

 

 

 

Tyle mam do powiedzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Po pierwsze pomyśl jak siedział inny admin na spekt. to on by zbanował i tego typa co podobno ja mu dałem baan.. ? nie. Po za typ jak raz napiszesz to sprawdzamy. i pisze ,"czysty" zazwyczaj. a dziś. pisałeś chyba w ciągu mojej gry na 4-5 mapach z 20 razy ze ktoś coś ma. w 1/7 na adminów. 6./7 to stali gracze i ci odp raz na biało ze czysty... potem na zwykłym say>: Co do reki ręka myje. : nikt mnie nie broni i tp. Po za typ chcesz zapytaj h@. oni mnie znają tyle samo co inni admini cod czy gracze i chyba ich nie sadzisz o to ze trzymają moja stronę tylko są bez stroni czyli ci powiedzą ze mam tyle honoru i godności ze umiem się do złego przyznać...

 

Myślę ze jeszcze na takim serwerze nie grałeś lub na tak ogarniętym i się do końca nie zapoznałeś z regulaminem nie dopytałeś i ^^ takie są tego efekty... i moje prywatne zdanie jest takie że regulamin jest zrozumiały. jak go na spokojnie przeczytasz. a jak czegoś nie wiesz jest od tego Forum więc proszę się z nim zapoznać aby takie incydenty nie miały miejsca bo może się to ,,%" lub czymś takim skończyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

No i tutaj widzę jak bardzo lubicie przechylać wszystko na swoją stronę.

 

 

 

Admin BounDer był adminem, który ze specta robił ss, a chwilę przed nim Ty to samo zrobiłeś siedząc w grze.

 

 

 

A co do moich skarg, to czy wszystkie były ze skargą na czity? Niech S@ lub Head Admin sprawdzi w logach o czym pisałem. To jest ostatni post ode mnie, bo nie jesteście warci więcej wysiłku pisania do Was. Zniechęciliście mnie do gry na serverowni po 2 czy 3 godzinach.

 

 

 

Strzałka ->

 

 

 

A i ten wątek ma prawo zamknąć tylko H@ - jego głosu nie widziałem tylko tutaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Jeśli gracz, któremu zostały zrobione ss`y wstawi je na forum i wyjdzie, że są robione bezsensownie (czytaj nie patrząc ze specta) admin zostanie ukarany.

 

Sprawa airstrike`a. Nigdzie nie jest zakazany nalot po upływie jakiegokolwiek czasu, więc tutaj racji nie masz.

 

Odpowiedź na Twój post z wypunktowanymi żalami znajdziesz czytając Wzór składania skargi. To, że nie potrafisz odnaleźć tak bardzo widocznego wzoru nie jest naszą winą. Przeczytaj go teraz dokładnie a zrozumiesz za co i jakim prawem dostałeś 10%.

 

 

 

//zamykam gdyż chyba H@ ze mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...