Skocz do zawartości
Gość

Miesny jez

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Przykro mi ale aktywnego bana ja nie miałem ktoś musi się podszywać pod mój nick. Gram na serwerze regularnie od tamtych dat i ani razu zaznaczam od tamtych dat nie dostałem bana. Inne bany które dostawałem wyjaśniałem w postach w dziale. Więc niemożliwe żeby to była moja wina;>.

 

Przed chwila jak patrzyłem to gra Miesny jez... Ewidentnie ktoś gra na moim nicku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Mógłbyś precyzyjniej to opisać, dowód czy coś?

 

Jednakże patrząc na Twojego bana, mogę przypuszczać trzy sytuacje.

 

Zbugowało Cię i wywaliło Cię z gry, wchodząc na serwer widzisz samego siebie :) Nie raz tak miałem.

 

Tak jak mówisz, ktoś grał na *Twoim nicku*, albo Ty grałeś na *kimś*...

 

Wystarczy zarezerwować sobie nick na serwerze i po sprawie.

 

Jestem sprawiedliwy i chcę jak najlepiej, więc [...]

 

Nie wiem jak to było, ale ufam Ci. Bana Ci zdjąć nie mogę, mogę skrócić do 3h :)

 

Związku z tym, ban wygaśnie o 00:21:07

 

Mam nadzieję że pomogłem. Jeżeli faktycznie piszesz prawdę, zarezerwuj sobie ten nick.

 

Temat zostawiam otwarty, może jakiś inny UBTeam się wypowie.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Dziękuję za zaufanie mi. Mam jeszcze 1 prośbę i prosiłbym o jakąś odp. na PW odnośnie jak zarezerwować ten nick i co mi to daje, bo jeżeli to pomoże chętnie zmienie nick i zrobię tak jak napisałeś. Jeszcze raz wielkie dzięki i pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Rezerwacja nicku to znaczy założenie na niego hasła. Da Ci tyle, że nikt nie zagra na nim prócz Ciebie. Żeby zarezerwować napisz mi na PW swój nick, hasło i na jakim serwerze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...