Skocz do zawartości
Gość

Daj Kamienia. WH

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Witam

 

Niejaki gracz Daj Kamienia. bezczelnie gra na wallhacku :) Polecałbym zerkniecie dema z hltv de_dust2 only godzina 18-19 (5.05.2013) :))

 

 

 

POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jakbyś zobaczył w amxbans iż takowy gracz został ukarany, to byś nie tworzył takich tematów.

 

 

 

A także nie wypisywałbyś bredni, że admini nic nie robią (np. ja).

 

 

 

A co do twojego tematu pod tytułem "UNBAN ME PLS"

 

Admin nie zaszalał z tymi ss'ami zamiast prawdziwym cheaterom robi dobrym graczom

 

 

 

Każdego trzeba sprawdzić, nawet tych "dobrych" (masz wielkie mniemanie o sobie). Uwierz staram się każdego sprawdzić/ukarać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Nie muszę nigdzie patrzeć gdy widzę,jak koleś perfidnie gra odpalony nie mówiąc o Steamie ;)

 

No akurat to znikąd nie piszę,że Ty nic nie robisz nie wiem ilu was jest,ale za każdym razem gdy ja albo moi znajomi wchodzą na serwer jest po paru graczy którzy bezczelnie skanują na wh,latają na aimbotcie czy speedhacku :) Więc mi jednemu tego nie wmówisz niestety.Odnosnie modeli nie spotkałem sie jeszcze by był za nie ban :) jedynie na ligach a nie na ffa czy nawet teamplay... No trzeba sprawdzić ale i myśleć przy tym :) tym 2gim nie grzeszysz ;) Troszkę tu gram nawet pomogłem troche w ogarnięciu serwera a tu takie kwiatki :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...