Skocz do zawartości
Gość

Semiclip plugin

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Witam, plugin polega na tym ze gracze przechodza przez siebie jak duchy.

 

Sadze ze byl by to przydatny plugin na serwer, nie bylo by tyle blokowania na respie, zwlaszcza jak serwer jest pelny i mozna przeprowadzic spokojnie rash. Plugin mozna ustawic tak by dzialal kilka sekund na respie.

 

 

 

https://forums.alliedmods.net/showthread.php?t=137980

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Wiemy co to za plugin, bo identyczny jest zainstalowany na serwerze AIM/AWP/FY. Moim zdaniem na ONLY DD2 ten plugin się nie nadaje. Blokowanie jest jednym z elementów serwerów FFA, do której grupy DD2 należy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Z tym, żeby na respie działał, to chyba nie jest zły pomysł. Bo na de_dust2 gra bardzo dużo ludzi i często się blokują. Sam już nie wiem. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Ja jestem za tym pluginem ! Wkur.ia (sorry, ale muszę) mnie to, że tak bloczą nie które botq xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Jestem jak najbardziej za tym pluginem gdyż jest to bardzo irytujące gdy blokuje się 10 osób na respie i ani w jedną stronę się nie da ani w drugą lecz należało by zrobić to tak aby działo to tylko na respie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Jestem za bardzo przydatny pluing nie bedzie blokowania , nie bedzie odbijania , i będzie o wiele lepiej ; ). Z respa czasem trudno wyjść xD a przy takim pluingu będzie to łatwiejsze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...