Skocz do zawartości
Gość

Admini

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Witam. Nie wiem czy temat dać do Propozycji i uwag czy Problemów i pytań. W razie co przerzućcie ;)

 

Sprawa jest kierowana głównie do H@ ponieważ jest to sprawa o adminów.

 

Dziś 23:05 jestem na serwie... Razem ze mną jest 4 adminów + inni gracze. Piszę na U@ o sprawdzenie pewnego gracza... Gram 5 min... "0" odpowiedzi. Pytam adminów czy widzieli co pisałem na U@ ( ponownie piszę to na U@)... Czekam kolejne 5 minut. Piszę już na normalnym "say-u" czy admini na serwie sprawdzają u@ i czy umieją odpowiadać. Czekam kolejne 5 minut aż w końcu jest zmiana mapki.

 

Powtarza się ( w moim przypadku ) już któryś raz. Admini grają i nie mają czasu oderwać się od gry anie odpowiedzieć na proste pytanie "Widzicie co pisze na u@"- wystarczy napisać "tak" lub "nie" czy to jest takie trudne. Według mnie gracz ten był podejrzany ( jak dla mnie grał z wh) ale admini to mają kompletnie w nosie.

 

Taki gracz jak ja dostaje szału. Dla przykładu : gdy gram u was na Jailu admini patrzą na U@ i ledwie coś napiszę jest albo przejście na speca albo odpowiedź "zaraz zobaczę". Jest to tym bardziej denerwujące że nawet nie da się kogoś poradzić.

 

Admini są po to by rozwiązać nasze problemy ( związane z grą), pomóc ( np. która klasa jest fajna)... A waszym COD-zie tego nie widać ;/

 

Sądzę że H@ powinni zwrócić uwagę adminów o sprawdzanie U@ i pisanie jakich kol wiek odpowiedzi. Rozumiem gdyby był 1 admin i nie zauważył wiadomości ale BYŁO WAS 4 !!

 

Pozdrawiam.

 

qRuBY

 

 

 

P.S proszę bez pretensji robię to dla dobra serweru bo jest to bardzo wnerwiające ! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Proszę adminów grających w tym czasie o odpowiedź na ten post. W tym czasie na serwerze byli: StaszeQ, Morderca, [MC]MagikM.D., Durex i Napiorek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Typów których piszecie nam na u@ sprawdzamy. nie zawsze odp. ze czysty. Poprawimy to...

 

Przepraszamy..... i dziękujemy za zwrócenie uwagi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Podpinam się do mordercy;) Zapewniam że każdy kogo zgłaszacie jest sprawdzany :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Sam go sprawdzilem, jedyny blad to taki ze nie odpowiedzielismy ze jest czysty. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

StaszeQ... jedyny ale ważny... JA grając cały czas myślałem czy wgl wiecie że on gra.

 

Ja osobiście gdy zadaje pytanie wole dostać na nie odpowiedź. I sądzę że jest wielu innych takich graczy. 10 min puźniej d0n do was pisał i też nie dostawał odpwiedzi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Tak nawet jak gracz pisze o sprawdzenie i go sprawdziłem rzadko kiedy odpowiadam czy gracz był czysty czy nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Pozwolę się wtrącić. Jest kilku graczy, którzy jak tylko ich się zabije, od razu spam na u@. Dla niektórych graczy najlepiej by było, gdyby zbanować cały serwer i wgrać boty, chociaż pewnie też by spamowali na u@ że grają na czitach. Jak jestem na serwerze, sprawdzam wszystkich o których napiszecie. I jestem pewien, że admini wyżej też to robią. Ale mam pytanie. Jak często można sprawdzać jednego gracza? Nie każde sprawdzenie gracza kończy się banem. My admini, grajacy już długo na cod mod potrafimy rozróznić grającego czysto, od czitera. A to, że ktoś ma farta lub skilla, to już nie nasza wina i za to nie możemy banować. Tyle ode mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Proszę adminów jednak o odpisywanie na zgłoszenia graczy. Wystarczy tylko "nic nie ma" lub "sprawdzony". Cokolwiek podobnego. Dziękuję.

 

 

 

//zamykam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...