Skocz do zawartości
Gość

Ban za nic?

Rekomendowane odpowiedzi

Data i godzina: 2013-04-30 - 09:30:24

 

Nick admina/gracza, który zawinił: Fanti

 

Dowody: ?

 

Świadkowie: No nie wiem, 20+ ludzi na serverze + HLTV.

 

Uzasadnienie: witam, otóż grając na serverze, mając w miare statystyki nagle otrzymałem bana na PIĘĆ minut - powód TXT, hah, uważam iż ban jest bezpodstawny, ponieważ ja i TXT? Poza tym nie wchodziłem na txt, więc proszę o rozjaśnienie powodu bana oraz Po proszę o dowód ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jeżeli dostałeś BANA na 5 minut to po 5 minutach mozesz wejść na Serwer : ) Dowodem jestem ja widziałem jak się dyndasz na TxT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Słuchaj, jestem za bardzoo dociekliwym typem. Nie banuje się za nic, a tym bardziej mnie. Graczy to po prostu irytuje i pozdro dla takich adminów, a zresztą po proszę o dowod.

 

 

 

btw. Sikam na to czy ban na tydzień, 1 minuta, jeżeli jest bezpodstawny mam prawo o skargę ;)

 

 

 

Edit bY loozaks :

Dowodem jestem ja widziałem jak się dyndasz na TxT.
szanowny administratorze, zdanie z dupy. Na serverze, jest minimum po 12 osób w CT/TT i związku z tym skąd pewność że to Ja ? ;o Fail "fchuj" człowieku, i w ciągu dalszym czekam na SS ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Hahah, widać poziom administratora. Obejrzyj HLTV i zrób screena, aaa - może mnie nie ma na TXT i jak wziąć SS? Zresztą sram na to że następnym razem będzie dowód, przy każdym banie powinien być wykonany jakiś SS - prócz bana za Ping ;) (Oczywiście demko przy b0tach, powinny także robione przy dodatku "robieniu SS graczu") Proszę o upomnienie tego playera lub cokolwiek żeby się nauczył - NIE dawania banów za freeko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Przede wszystki upominam Ciebie o zachowanie kultury w wypowiedziach. Srać możesz sobie w domu na dywan. Kolejna taka wypowiedź skończy się ostrzeżeniem. Czekam na ss z teksturami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Przejrzałem demko, na txt Cię nie widziałem. Prawdopodobna przyczyna lag u admina. Przepraszam za zaistniałą sytuację.

 

 

 

//zamykam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...