Skocz do zawartości
Gość

Propozycja do założycieli

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Ostatnio przeglądając forum i słuchając muzyki wpadłem na pewien pomysł. Otóż można by było zakupić radio na forum. Dzięki temu można by było urozmaicić siedzenie na forum. A gdzie kupić tanio? Właśnie tutaj: https://slotex.pl/index.html

 

Proszę o wypowiedzi.

 

 

 

PS. Jeżeli któryś z moderatorów powie żebym usunął link to usunę. Bo nie chcę mieć warnów :C

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Radio na forum jest uciążliwe, przy każdym przeładowaniu forum radio się odświeża co powoduje zrywanie dźwięku, dodatkowo przy otwartych kilku kartach np. z kilkoma wątkami dźwięk się nakłada i nie brzmi to ciekawie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Po co płacić za radio? Sam byłem adminem na radiu i mogę załatwić za darmo.

 

Radio można zrobić pod play, nie że sama muzyka leci po odtworzeniu sieci... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Już bardziej na subdomenie plus pop-up jakiś, DarkCzech, więc w przypadku niewielkiego laga w takiej sytuacji wciśniesz ponownie play, i jeśli nie odświeżysz strony to sygnał dotrze do Ciebie z opóźnieniem, wrzucanie tego w kod forum nie ma najmniejszego sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mógłbym podać stronę sieci która mogłaby być przykładem na ten pomysł,gdyż byłem tam kiedyś adminem. Radio mieli tak skonfigurowane że tylko jak wchodziło się na forum to można było jednym przyciskiem włączyć radio bez otwierania innych okien. Ale posłucham was jak zrobicie. Bo to tylko pomysł. A resztą musielibyście się zająć. Tyle że mam pytanie jeszcze do tego. Jak by powstało radio byłaby możliwość podłączenia się pod radio przez program VirtualDJ kickując przez stronę przykładowo autopilota i prowadzić swoją audycję? A po zakończeniu audycji autopilot sam by "wchodził na radio"? Na tamtej sieci tak było i te rozwiązanie było bardzo wygodne a słuchaczy było zawsze 15 lub więcej :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Także nadawałem na takowym radyjku przez VDJ i jestem szczerze zadowolony z tego. Jak dużo ludzi jest to można jakieś losowania organizować :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...