Skocz do zawartości
Gość

Ban Neo - Na każdy serwer

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie.

 

Ktoś dostał perma, a ma zmienne IP, więc będzie grał..., myślałem że się to znajduje już na serwerach, ale dzięki Lovonany'ego dowiedziałem się że nie ma tego na serwerach, przynajmniej na FF'a.

 

Jeżeli ktoś ma zmienne IP i perma, wystarczy założyć mu konto Neo i nie wejdzie już na serwer.

 

 

 

Proszę o zainstalowanie tego pluginu na każdym serwerze, gdzie tego brakuje. Ułatwi to adminom i uprzyjemni grę graczom.

 

 

 

Link do pluginu: http://amxx.pl/topic/9807-konta-neo/

 

 

 

Założyłem temat w propozycjach, gdyż nie chcę spamować tym, zakładając kilkanaście takich samych tematów w dziale każdego serwera -.-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem Za, wkurwiają mnie takie dzieci, np. z WH+AIM+SH, dostaną bana Admin pójdzie, koleś zresetuje sobie modem i wbija ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dokładnie banneo banuje zakres adresów IP. Nie możemy pozwolić, żeby uczciwy gracz nie mógł wejść na serwer przez cheat`ującego lamusa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


To pisze na serwerowni ze takie coś jest , i juz. Lepsze to niż 20 osób aim+wh+sh, dostaje bana zmieni ip admin spokojnie wychodzi a cheaty te same wbijają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Administracja ma rację, owszem. Weźmy tutaj pod uwagę IP osiedlowe...

 

Zawsze można wgrać to na okres próbny.

 

Przynajmniej będzie mniej cziterów na serwerze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Miałem kiedyś problem związany z tym właśnie pluginem ,gdyż moje ip pokryło się z ip czitera na serwerze na którym kiedyś grywałem i musiałem to tłumaczyć . Gracz "bezimienny" wchodząc na serwer i widząc perma wychodzi i usuwaja serwer z ulubionych, a to dla nas strata :)

 

Jestem na NIE :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Pomysł dobry, ale jestem na NIE, ponieważ czyści gracze mogą mieć problemy z wejsciem, bo mogą mieć takie samo IP, czy końcówkę . Ja juz takie coś widziałem na innej serwerowni i było dużo z tego klopotów. Gracze ściemniali, żeby dostać UB. Nic innego nie pomoże jak Admin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Jestem na wielkie Nie ponieważ na tym serwerze gra sporo osób na jednym ip ponieważ jedna osoba dostała raz bana a następnego dna się zgłaszało kilka osób że też ma bana a nie wie o co chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...