Skocz do zawartości
Gość

Vinci

Rekomendowane odpowiedzi

Program, którym się posługujesz: Photoshop CS5 i GIMP 2.0

 

W czym się specjalizujesz: Sygnatury i avatary. ;]

 

Jak długo zajmujesz się robieniem grafiki: Staram się coraz lepiej od półtora roku. ;> Czyli od 1,5 roku.

 

Kilka Twoich prac:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Hmm na razie neutral a napisy umiesz robić ? bo przeważnie na forum ludzie chcą z napisami :D zrób dwie prace z napisem np Vinci albo jak chcesz to daj jupik xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Sirver, Ty zawsze jesteś neutral, albo na nie. xD Widziałem inne podania ;> Zawsze byłeś nie/neutral chyba tylko raz na tak ... ale spoczko, Twoje zdanie :D

 

____

 

Sorka za spam ;x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


nie wszedzie na nie ale chyba kazdy chcialby wybrac dobrego grafika a nie tak jak jest teraz 4 i nikt nic nei robi ma byc 5 i tez nic? :D szkoda klawiatury i napisac tak ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Prace jak juz sirver mówił amatorskie ale jeśli będziesz naprawdę robił te sygnaturki nie to co inni graficy to TAK, Ja narazie nie mam czasu i tylko jak znajde czas spróbuje zrobić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Jestem na TAK, grafików mamy mało :)

 

nie patrzysz na jego prace tylko ze grafikow malo? dobrze dobrze.

 

 

 

 

//edytowane przez Consecuente

 

Spam +10%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zrób jeszcze kilka prac, pochwal się :D Jestem na TAG, ale chciałbym zobaczyć twoje inne prace :D

 

 

 

Ps.: H@ sprawdźcie obecność grafików, bo jest mała aktywność. Zlecenia kilka razy odswiezane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja jestem na TAK , użytkownik robi ładne pracę widać ,że się stara.Co do avatarów i sygnatur zawsze wyciąga pomocną dłoń ja jestem na TAK:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na NIE. Zgodzę się z niektórymi użytkownikami, że prace są amatorskie. Wykorzystaj potencjał programu którego używasz, widać, że nie brakuje Ci zapału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Mhm jeśli zrobisz taką sygne to masz moje tak.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rodzaj:SYGNATURA

 

Wymiary: wg regulaminu

 

Tamatyka: Cs - z m4 człwoeik który celuję na wprost Cb/Mnie i pęknięte szkło

 

Napis: na dole na cała sygne nie za duzy AMNEZJA

 

Kolorystyka: jak ci pasuje.

 

Dodatkowe info: jak nie kumasz ten cel.. to masz tu fotke. o tak chcę https://www.google.pl/search?safe=active&hl=pl&site=imghp&tbm=isch&source=hp&biw=1152&bih=751&q=Cs+1.6&oq=Cs+1.6&gs_l=img.3..0l10.1839.2652.0.2803.6.5.0.1.1.0.75.336.5.5.0...0.0...1ac.1.11.img.dRpQ4YprteU#imgrc=SjPJWutFJsVP6M%3A%3BitkTHOI5Qf47AM%3Bhttp%253A%252F%252Fwww.cs-gui.com%252Fguiimage%252F3864%252Fsniper%252Belite%252Bcs%252B16.jpg%3Bhttp%253A%252F%252Fwww.cs-gui.com%252Fgui%252F2479%252Fsniper%252Belite%252Bcs%252B16%252F%3B1282%3B1030

 

Wlasne Materialy:--

 

 

 

 

 

J

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

 

 

akceptht.png

 

 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów. Oznacza to, że zostałeś przyjęty na stanowisko Grafika.

 

 

 

Pozdrawiamy, Administracja Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja to nie widzę, aby zostało zaakcptowane. Przeważnie wszyscy są na nie. Grafików brak, ja prace umiem robić, ale jak ktoś nie rozumiem o co w nich chodzi, to nie moja wina. Każdy mówi amatorskie te prace, bo im to najlepiej tak: tło + render + napis. I tyle. A ja się bawię w tym co robię. Wykorzystuję fajne efekty, ale skoro nikt tego nie docenia, to nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...